ערב גיבוש לנשים – האם זה חשוב?


ערב גיבוש לנשים

נשים הן חזקות, נשים הן כוח, נשים הן בעלות השפעה. אם נשים מתאחדות, יש להן יכולת ליצור את השינויים הגדולים ביותר ולהשפיע בצורה יוצאת דופן. נשים מפיקות המון מאינטראקציות חברתיות וכאשר הן תומכות אחת בשנייה הן מתעצמות והופכות לחזקות ומסוגלות יותר. כל חברה, כל ארגון וכל קבוצה צריכה לשאוף ליצור אחווה נשית שתעזור לנשים להעצים את עצמן ולמקסם את הפוטנציאל שלהן. ואיך אפשר לעשות זאת? בעזרת ערב גיבוש לנשים כמובן!


ערב גיבוש לנשים הוא דרך פשוט נהדרת ליצור קשר חזק בין הנשים שבצוות שלכן. חשוב ליצור מפגש בין הנשים, ללא הגברים (סורי) כדי שהן יוכלו להיפתח באמת ולהרגיש הכי בנוח שיש, וכך ליצור את הקשר ביניהן בצורה הכי יעילה. ערב גיבוש לנשים זה דבר שחשוב לכל ארגון, ובארגונים גדולים בהן יש מספר קטן של נשים – זה אפילו חשוב יותר. אז מה החשיבות של גיבוש הנשים בארגון שלכם, ולמה זה כל כך קריטי להצלחה שלהן בתור חברות צוות?


נשים מאוחדות הן נשים חזקות


בהשוואה לגברים, נשים פורחות יותר כאשר הן חלק מצוות ולא עובדות באופן עצמאי. עכשיו, זה לא משנה אם העבודה עצמה היא תהיה באופן עצמאי, אלא אם האישה מרגישה שייכות כלשהי. אם, למשל, נסתכל על ארגון גדול עם 8 צוותים, שבו יש 2 נשים בכל צוות בנוסף ל – 10 גברים בכל צוות – יכול להיווצר מצב שבו כל צמד נשים בצוות מרגישות שהן במיעוט.


בעולם שבו הגברים, לצערינו, עדיין שולטים ברוב תחומי התעסוקה – יש צורך באיחוד הנשים המעטות כדי שירגישו שהן חלק משמעותי. בארגון כמו שתיארנו, ערב גיבוש לנשים יכול ליצור קבוצה חזקה של נשים שילכו לאכול צהריים יחד, יוכלו להיעזר אחת בשנייה בפרוייקטים משותפים ויפנו אחת לשנייה כשהן צריכות עזרה. אם תיצרו מצב בו הנשים בארגון שלכם מרגישות שהן חלק מקבוצה מאוחדת וחזקה – הן יהיו מאושרות יותר ויעבדו בצורה טובה יותר.


מחקרים רבים הוכיחו קשר בין תחושת שייכות לארגון לבין יעילות בעבודה, וכן קשר בין עליה ברמת המורל של העובד או העובדת לבין עליה בפריון העבודה שלו או שלה.


רוצים לארגן ערב גיבוש לנשים? צריכים רעיונות ולא יודעים מאיפה להתחיל? בשביל זה אנחנו כאן!


3 רעיונות לערב גיבוש נשים


אם אתן רוצות לארגן ערב גיבוש עבור הנשים שבארגון שלכן, יש לכן הרבה אפשרויות שונות.

הנה 3 רעיונות ממש טובים לערב גיבוש שיבטיח שכולן יצאו מרוצות, והכי חשוב – מאוחדות.


1. ערב כיף נשי – אין מה לעשות, יש דברים שנשים עוברות שגברים פשוט לעולם לא יבינו. אותם הדברים המצחיקים והמוזרים שרק נשים חוות, הן סיבה מעולה לצחוק ולשתף יחד סיפורים משוגעים ומצחיקים. ערב כיף בבר, מסעדה או כל מקום אחר יכול להיות מקום בו כל הנשים יכולות לצחוק יחד ולהתחבר על סמך המכנה המשותף שיש להן.


2. הקלטת שיר משותפת – היום, להקליט שיר זה ממש לא סיפור כמו שזה היה בעבר. אפשר להגיע יחד לאולפן מוזיקה מקצועי עם שיר שכתבתן ולהקליט אותו יחד, מדובר בחוויה משותפת מיוחדת במינה שמגבשת את הצוות ונותנת לו אפשרות ליצור זכרונות משותפים. אחרי שתקליטו את השיר ביחד, גם יהיה לכם את השיר הזה כזיכרון לערב הנהדר הזה.

פתרון יצירתי, מהנה ומגבש בהחלט!


3. ערב שירה בציבור – אין דבר יותר כיף מלשיר ביחד, נכון? דמיינו ערב שלם שבו כולכן שרות יחד את השירים הכי אהובים עליכן יחד. החוויה של השירה המשותפת היא חוויה מצחיקה ומהנה שמחברת ביניכן ויוצרת תחושת שותפות נהדרת.


מחפשות לארגן ערב גיבוש נשים? דברו איתנו, ואנחנו כבר נהפוך את זה למציאות!


אנחנו מקצוענים בארגון ערבי גיבוש


במקום שתבזבזו את הזמן היקר שלכן על ארגון ערב גיבוש מאפס, תנו לנו לעשות את זה בשבילכן.

אצלנו ב – SPS יודעים לארגן ערבי גיבוש ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו יוצרים ערבי גיבוש שמותאמים בדיוק לצרכים שלכן ולמה שאתן אוהבות, וגם ערבי גיבוש שמשיגים את המטרה שלכן. אז בין אם המטרה שלכן היא ליצור חברויות בין הנשים או לשפר את יכולת שיתוף פעולה כך שתהיה טובה יותר – אנחנו נמצא עבורכן את הפתרון!


מידע מעניין נוסף: ערבי גיבוש חברה | אולפן נייד

13 צפיות0 תגובות