top of page
מסך ירוק, גרין סקרין, אולפן ירוק

בעולם המוזיקה

הבית שלכם

אולפן ירוק

אולפן ירוק, מסך ירוק, כרומקי לצילום

אולפן ירוק להפקות וידאו

מסך ירוק כרומקי אולפן וטכנולוגיה שבעזרתה ניתן לצלם אובייקטים תוך שינוי הרקע שמאחוריהם, דבר המאפשר להפקות וידאו להיראות מקצועיות יותר ומושקעות בהרבה. גם החסכון גדול בהרבה וניתן לבנות כמעט כל רקע שנראה אמיתי בעזרת אולפן ירוק גרין סקרין וצוות עריכה מקצועי.

חדש!! השכרת אולפן ירוק לפי שעה, חצי יום, יום שלם

אולפן מסך ירוק גרין סקרין כרומקי להפקות וידאו
גרין סקרין, אולפן ירוק, מסך ירוק

מה זה מסך ירוק?

מסך ירוק (או מסך כחול) הוא טכניקה מתקדמת, המאפשרת להחליף את הרקע של קטעי וידאו בקלות יחסית ובאופן איכותי ביותר. עושים זאת באמצעות צילום של אובייקט מסוים בוידאו, כשמאחוריו מסך בצבע אחיד, לרוב ירוק או כחול, זאת מכיוון שצבעים אלה מופיעים מעט מאוד בגוף האנושי, וצריך להשתמש בצבע שקיים כמה שפחות באובייקט המצולם. לכן חשוב מאוד גם לוודא שהאובייקט לא כולל פריטים בצבע של המסך שמאחוריו, כמו בגדים, קעקועים או תכשיטים, אחרת בשלב העריכה יופיעו פרטים אלה כשקופים. לאחר הצילום, משתמשים בתוכנת עריכה מיוחדת על מנת להחליף את הרקע של הדמות ברקע וידאו אחר שצולם מבעוד מועד. התוכנה בעצם מעלימה את כל הצבע האחיד והופכת אותו לשקוף על מנת להכניס את הרקע החדש בצורה נוחה, ולמזג בין הסרטונים כך שנדמה כי אכן כך צולם הסרטון המקורי.

מדוע כדאי להשתמש באולפן המסך הירוק של אולפני SPS?

על מנת שהתוצר יהיה איכותי ולא ייפגם במהלך תהליך העריכה, חשוב מאוד שהפקת הסרטון תהיה מקצועית מאוד. לדוגמה, הסאונד בסרטונים חייב להיות איכותי אחרת עלולים להיגרם שיבושים בתהליך. אולפני SPS  יספקו לכם את הציוד ואנשי המקצוע האיכותיים ביותר, על מנת להבטיח שהתוצר המוגמר שלכם ייצא בדיוק כפי שדמיינתם.

למה להשתמש במסך ירוק?

טכניקת המסך הירוק נפוצה במיוחד בטלוויזיה ובקולנוע. כך למשל במהדורות החדשות ובעיקר במהדורות מזג האוויר, ניתן להציג את השדרנים כאילו הם נמצאים במקומות עליהם הם מדברים ולהוסיף למהדורה עניין ואותנטיות, על אף שלמעשה נמצאים השדרנים באולפן. באמצעות המסך הירוק מצליחים העורכים לעשות זאת בקלות. דוגמה נוספת לשימוש במסך הירוק בה אנו נתקלים לעתים קרובות בצפייה בסדרות טלוויזיה ובסרטים, הינה צילומים של שחקנים על רקע מסכי אנימציה. השימוש במסך הירוק מאפשר דברים נוספים שאילו היינו צריכים לעשות אותם במציאות היו גובים מאיתנו זמן, כסף ומאמץ נוספים – לדוגמה, החלפת הרקע בסרטון אחד כמה פעמים. המסך הירוק חוסך לנו את המעבר מאתר לאתר, ומאפשר לנו לצלם את הסרטון באופן רציף ולהחליף למעשה רק את הרקע שלו במחשב.

אולפן ירוק, גרין סקרין, מסך ירוק, אולפן צילום
אולפן ירוק, גרין סקרין, מסך ירוק, אולפן צילום

שקט מצלמים סרט הדרכה

סרטי הדרכה מוסרטים מדי יום והרבה פעמים זקוקים, גם לצורך ההדרכה המסוימת לצילומי רקע. באולפן ירוק שיש בו מסך ירוק, אפשר לצלם כל סרט הדרכה, כאשר הרקע יתחלף בהתאם לדרישות של הסרטון. אם למשל מדובר בסרטון הדרכה על שימוש בטרקטורון מעופף, אז כמובן שמלבד ההסבר על הטרקטורון ואיך "עפים" אתו, יש צורך ביצירת תפאורה מתאימה לנושא, ואין כמו צילום של טרקטורונים מעופפים מצוק מעל פרדס ירוק. מסך ירוק, מוסיף את החלק החסר לכל סרטון באשר הוא, ומהווה נפח משמעותי בתוצאה הסופית.

כדאי מאוד להשתמש בשירותי אולפן ירוק, שיש לו גם צוות מקצועי להקלטה וצילום.

גלריית קטעי מוזיקה מקורית

קבעו את יום הצילום שלכם כבר עכשיו

תודה. פנייתך נשלחה

Home

036481278

S

LOGO SPS

מה כדאי לכם לדעת עלינו?

נעים מאוד, הגעתם ל-SPS הפקות, הבית החדש שלכם בעולם המדיה.

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה לכל סוג של הפקה שתרצו, החל מהפקת שיר, צילום באולפן, יחסי ציבור ועד הופעות. בעצם הכל תחת קורת גג אחת ויותר מזה.

אנו נלווה אתכם שלב שלב, החל מרמת הרעיון ועד לרמת המוצר המוגמר על המדף.

 

נשמח לראותכם, צוות SPS

bottom of page