top of page
קליפ מילים מקצועי - מילים רצות

בעולם המוזיקה

הבית שלכם

קליפ מילים רצות, LYRICS קליפ מילים

הלהיט שגנב את ההצגה עכשיו אצלכם בשיר
קליפ מילים Lyrics

הכי זול, הכי מעביר את המסר ומוציא אתכם גדולים גם אם אין לכם תקציבי ענק לממן קליפ איכותי לערוץ הטלוויזיה.

בזמן שהקהל שלכם שומע את השיר החדש שלכם, יש לו 2 אפשרויות: או להמשיך לשמוע את השיר או לעבור הלאה לשיר הבא.
כאן אנו נכנסים - אנו אלה שגורמים לקהל שלכם לקבל את המסר שלכם בשיר כשהמילים באות אליו היישר לפנים. תוסיפו לזה שהתמונה שלכם זזה ומקבלת אפקט תלת מימדי - זה משפר פלאים את הרצון של הקהל שלכם להישאר עוד ועוד בשיר. צפו בכמה דוגמאות ואחרי זה נסביר לכם הכל :-)

קליפ מילים רצות LYRICS

עם ישראל אוהב לשיר. זה התחיל מהקומזיצים והשירים מסביב למדורה, זה המשיך עם שרל'ה שרון, אפי נצר ועוד רבים. אנשים אוהבים לדעת את מילות השירים, לעלות על השולחנות ולהשתתף בחגיגה.  זה משהו מאוד ישראלי כזה. חם, פתוח ושמח. כך נולדו ערבי הקריוקי המצליחים וכך נולד קליפ מילים רצות LYRICE, ואם אתם עדיין לא יודעים מה זה, אז הנה ההסבר.

אם אתם זמרים שזה עתה עומדים להקליט שיר ואין לכם תקציב להפיק קליפ, לכו על הטרנד הכי גדול היום, התחליף האולטימטיבי לקליפ, שיש לו את כל היתרונות לגרום לאנשים להמשיך לשמוע אתכם, ואחר כך גם לדעת את כל המילים בעל-פה. קוראים לזה LYRICS קליפ מילים רצות.

אתם שרים, ובזמן שאתם שרים המילים שלכם רצות על המסך, והגולשים ביוטיוב או בכל ערוץ אחר, מתחילים לשיר אתכם. והמילים נוגעות להם ומרגשות, והם מתאהבים בשיר ובכם, והנה לכם מופע של אדם אחד, עם מילים שמצליחות לחדור ללבם של הגולשים.

כל זמר שמוציא שיר, מעלה אותו ליוטיוב עם תמונה ומפרסם אותו ברשתות החברתיות. אנו נותנים לכם אופצייה נוספת, שבשנה האחרונה תופסת תאוצה וכל הזמרים (גם המוכרים) ממהרים לשדרג את הקליפים שם מוציאים בעזרת קליפ Lyrics.
זה בעצם קליפ שהמילים משתנות בהתאם לשיר אך בצורה מעניינת ביותר ובשילוב תמונה של הזמר.
הגיע זמן להשתדרג ולפנות אלינו ליצירת קליפ Lyrics מעולה לשיר שלכם :-)

רק ככה יבינו מה אתם שרים!

זמרים מתחילים או מקצועיים ששרים, לא ממש חושבים על ההגייה של כל מילה, הם שרים. הרבה פעמים מי שמקשיב לשיר, אוהב אותו אבל לא תמיד מבין משש כל מילה, או את המסר, אוהב וזהו. קליפ מילים רצות- LYRICS עושה לכם עבודה של העברת מילים ומסרים, כאשר אתם מצטלמים בתנועה ועל המסך רצות המילים.

התחושות שאתם מעבירים יחד עם המילים, תורמות להבנה של הטקסט, לכוונה שלכם וגורמים למי שרואה אתכם להתחבר אליכם גם בגלל השיר, אבל גם בגלל המילים שרצות מול העיניים, ברורות ומובנות. יש משמעות רבה למילים של שיר וכאשר אתם עושים קליפ כזה, אין סיכוי שמישהו יפספס איזה מסר או כוונה שלכם, יזדהה עם השיר ויהפוך למעריץ שלכם.

קליפ מילים

קונספט חדש של קליפ בחיבור ישיר

קליפ LYRICS מילים רצות, מאופיין בניקיון ואסתטיקה של צילום, ויוצר קשב אצל מי שצופה בכם כי אין בו שום נוף, רק אתם והשיר שלכם והמילים. זהו קונספט חדש ומרתק עבור אנשים שאוהבים להקשיב למילים של שיר, להתחבר אליהם ואל מי ששר ולהבין למה התכוון המשורר. מופע כזה מול מצלמה בשיר עם מילים רצות, יוצר אינטימיות גדולה וחוויה אישית והוא מומלץ מאוד לכל מי שעומד להקליט שיר ורוצה מינימום של תפאורה בטוב טעם, במחיר משתלם.

רוצים גם קליפ Lyrics מקצועי?

השאירו פרטיכם ומיד נשוב אליכם

תודה. פנייתך נשלחה

Home

036481278

S

LOGO SPS

מה כדאי לכם לדעת עלינו?

נעים מאוד, הגעתם ל-SPS הפקות, הבית החדש שלכם בעולם המדיה.

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה לכל סוג של הפקה שתרצו, החל מהפקת שיר, צילום באולפן, יחסי ציבור ועד הופעות. בעצם הכל תחת קורת גג אחת ויותר מזה.

אנו נלווה אתכם שלב שלב, החל מרמת הרעיון ועד לרמת המוצר המוגמר על המדף.

 

נשמח לראותכם, צוות SPS

bottom of page