אודות אולפני אס.פי.אס, קצת עלינו

בעולם המוזיקה

הבית שלכם

אודות SPS

אודות אולפני אס.פי.אס, קצת עלינו

קצת עלינו

אודות אולפני אס.פי.אס, קצת עלינו
אודות אולפני אס.פי.אס, קצת עלינו

אולפן הקלטות SPS הפקות - מגשימים אתכם!

אולפני SPS הוא מהמובילים היום בארץ עם ציוד הקלטה, מוזיקה, ציוד צילום וידאו וצוותים של אנשי מקצוע מתחומים שונים, כל אחד תותח בתחומו. יחד אנו מגשימים חלומות קטנים וגדולים לזמרים מתחילים ומקצועיים, למי שצריך אולפן הקלטות, מיקס ומאסטרינג, הפקה של אלבום, עיבודים מוזיקליים חדשניים, שירותי אולפן מקיפים, הפקת קליפים, יחסי ציבור וקידום, אטרקציות לאירועים, הרכבים וזמרים להופעות ועוד.

כדי שתוכלו לנצל מהשירותים שלנו, אנו ממליצים לכם לגלוש באתר ולגלות את המידע החשוב עבורכם. אנו מצלמים ומפיקים קליפים והפקות חוץ, הצגות ומופעים, שירי מתנה בהזמנה עם עיבודים מקצועיים ומיוחדים משלנו. אפשר ללמוד דרכנו פיתוח קול וגם להזמין פסנתר לבן ואצילי לאירועים מיוחדים. בעצם אפשר לומר כי - מקצועיות היא המילה הנרדפת לשירותים של אולפני SPS.

השם שלנו חשוב לנו!

חשוב שתדעו שהשם והמוניטין שלנו מאוד חשובים לנו, כי הם מביאים לנו לקוחות, לכן גם אתם תקבלו את השירות הכי טוב עם הציוד הכי משוכלל ובזמן. אנחנו ניתן לכם 100% של מקצועיות ואתם תוכלו להמשיך הלאה ולהצליח במה שאתם עושים. אם בחרתם בנו, סימן שאתם לא בינוניים כי אנחנו הכי טובים ומקצועיים במה שאנחנו עושים, וחשוב לנו לומר לכם את זה.

במוזיקה אין פשרות!

אין אצלנו פשרות לא בחצי טון וגם לא ברבע.. אתם תוכלו לסמוך עלינו שכל עבודה מוזיקלית שנעשה עבורכם קטנה או גדולה, תהיה הכי מדויקת, וזה יישמע כמו שצריך. זה "ישב" נכון וזה יהיה להיט.

תסמכו עלינו שלא נוציא אתכם בלי מוצר מעולה. כל הפקה אצלנו הופכת לכוכב האירוע, וכל כוכבי האירועים שלנו בלתי נשכחים. נגנים מקצועיים מעולים, אולפן מקצועי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לגלוש באתר שלנו, ואחר כך להרים לנו טלפון כדי לשאול כמה שאלות. בואו להתרשם מאולפן ההקלטות הכי מקצועי ומשוכלל שיש בארץ.

הקפה עלינו... 

 

036481278

S

LOGO SPS

מה כדאי לכם לדעת עלינו?

נעים מאוד, הגעתם ל-SPS הפקות, הבית החדש שלכם בעולם המדיה.

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה לכל סוג של הפקה שתרצו, החל מהפקת שיר, צילום באולפן, יחסי ציבור ועד הופעות. בעצם הכל תחת קורת גג אחת ויותר מזה.

אנו נלווה אתכם שלב שלב, החל מרמת הרעיון ועד לרמת המוצר המוגמר על המדף.

 

נשמח לראותכם, צוות SPS