top of page
Sphere on Spiral Stairs
אולפן הקלטות, הפקות מוזיקה

בעולם המוזיקה

הבית שלכם

הפקת סינגל לרדיו + רמיקס

הקלטת סינגל זה כרטיס הביקור המוזיקלי שלך שמטרתו העיקרית להישלח לתחנות הרדיו, לרשתות המדיה ולשאר גורמי התקשורת על מנת לחשוף את האמן שבך - זה שעומד מאחורי השיר. בדרך כלל נהוג להוציא בין 3 ל-5 סינגלים לרדיו כהכנה לקראת האלבום שעתיד לצאת. על הקלטת הסינגל להיות ברמה גבוהה ולאחר מאסטרינג על מנת להישמע מעל גלי האתר.
המקום הטוב ביותר עבורכם להפקת הסינגל שלכם הוא אולפני SPS ותיכף תבינו למה :-)

הקלטות שירים, הקלטת סינגל, אולפן הקלטות, אולפני הפקת סינגל, הקלטה,

הפקת סינגל

החלטתם לשיר? יש לכם קול טוב. אמרנו לכם את זה כבר אלף פעם, עד שהשתכנעתם להקליט. סבבה. עכשיו מה עושים? כידוע אלבום מתחיל משיר אחד טוב ואחריו עוד ועוד שירים. אבל לכמה שירים תרצו לעשות סינגל? הפקת סינגל נעשית בדרך כלל לשירים הכי "חזקים" באלבום. זה לא אומר שכל השאר לא טובים, זה אומר שלשירים מסוימים יש סיכוי "לתפוס" יותר חזק ברדיו, במדיה ועוד ולהתחיל להתגלגל, תרתי משמע עד שכולם ידעו שהנה יש סינגל חדש והוא ממש שווה.

הפקת שיר - סינגל TOGO - אולפני SPS
הקלטות שירים, הקלטת סינגל, אולפן הקלטות, אולפני הפקת סינגל, הקלטה,

 

כל התחלה מוזיקלית מפוארת התחילה בסינגל אחד. כאשר הסינגל הזה מתקבל לאיזה תחנת רדיו, הוא עובר בחינה של עורכי תוכניות המוזיקה, נעשה סיור מוחות ומתקבלת החלטה האם לשחרר אותו לרדיו, ובמילים אחרות האם להשמיע אותו או שהוא לא שווה את זה. הרבה פעמים ההבדל בין סינגל שמתקבל לסינגל שנדחק למדף האחרון ברדיו ומעלה אבק, קשור לרמה של ההפקה שלו. באיזה אולפן הוא הופק? מי הפיק אותו? באיזה ציוד ועוד.
 

אז אם אתם רוצים שיהיה לכם סיכוי לעבור את הפלייליסט, אתם חייבים אולפן כמו אולפני SPS

מיניאפוליסחנה גור
00:00
צריך רק אהבהיובל מנצורה
00:00
Tell me nowOrly Vardy
00:00
תן מעוואלהדר עוזרי
00:00
שערי חופהבן סנוף
00:00
Light The world for twoOmri Nobel
00:00
סליחהאור בר
00:00
Black Dressמיכל אמדורסקי
00:00
אוהבת אותךשני בדיחי
00:00

אולפן הקלטות עם סאונד חו"ל חיפשתם?
אולפן הקלטות מקצועי ביותר להקלטת שירים מקוריים

אז הבנתם שיש לנו נסיון רב בהקלטה ובהפקת סינגלים. בשנים האחרונות הפקנו, הקלטנו ושלחנו מאות שירים חדשים לרדיו, חלקם אף מעצבים את הקו המוזיקלי המתהווה כיום, החל מסאונד השירה החם, העיבודים המיוחדים שנוגעים, הסאונד המיוחד וכמובן העטיפה הכוללת שהיא המיתוג. כל אמן שרוצה להצליח ראוי למיתוג מוזיקלי ייחודי כדי שיוכל להעביר את המסר שלו ללא השתייכות לז'אנר מסוים או לסגנון ולכן אתם חייבים צוות מקצועי בהפקה שלכם

בינינוגלעד אלון ושני בדיחי
00:00
הצגה אחרתשיר ונונו
00:00
Io ti sposeroAldo & Orly
00:00
תפילותשני בדיחי
00:00
יודעת לאהובאביאל ג'אן
00:00
Better Be Readyשלומי אביעד
00:00
כולנו רוצים קצת אהבהאורית גלבמן
00:00
לשיר איתךמורן סופר ואורלי ורדי
00:00
Brahms LullabyOrly Vardy
00:00

הפקת שיר מקורי באולפני SPS

ליכולת המקצועית של המוזיקאים באולפן יש השלכה ישירה על ההקלטה שלכם. בחרו באולפן הכי מתקדם והכי מוביל להשגת התוצאה הטובה ביותר בהפקת השיר שלכם.

החלטתם להפיק שיר? ברכותנו לכם! זה צעד משמעותי ביותר בדרך להצלחה שלכם בתחום השירה. כדי שהקהל שלכם יידע שכדאי לפנות אליכם להזמנת הופעה - אתם צריכים ליצור אלבום או שיר מושקע ואיכותי ולשלוח אותו לרדיו. כדאי לכם לעשות את זה אתנו! אצלנו תפיקו את השיר המושלם שלכם.
למה הקלטת סינגל כדאי אצלנו?

  • הידע המקצועי – הצוות שלנו בנוי ממוזיקאים מהשורה הראשונה שנושמים הפקות חו"ל כך שיש לנו את כל הידע הנחוץ כדי לעזור לכם להפיק את השיר בצורה מושלמת. ההתנסות בתחום מקנה לנו יכולות מפותחות שיועילו לכם במהלך ההקלטות, העיבוד המוזיקלי ועד להשלמת הסינגל.

  • הציוד המתקדם – באולפן ההקלטות שלנו תוכלו ליהנות מציוד מקצועי ומתקדם ביותר ומחווית הפקה בינלאומית ועם מיטב המכשור שיאפשר לכם להשיג את התוצאה המקסימלית וברמת איכות גבוהה במיוחד.

  • הניסיון – יש לנו ניסיון רב בתחום. הוותק שלנו מאפשר לנו ללוות כל זמר מרגע בחירת השיר, במהלך ההקלטות ועד למאסטר המושלם.

    סינגל מעולה תופס את האוזן...
    העורכים המוזיקליים של גל"צ, הם לא היחידים שישפטו את רמת הביצוע וההקלטה של הסינגל, כולם ישפטו. כולל הקהל שלכם. לכן אם אתם רוצים שיכבדו אתכם ואת העשייה המוזיקלית שלכם, אל תתפשרו לא על האולפן ולא על ההקלטה ולא על הציוד הכי טוב כדי שכל הפקת סינגל שלכם "תזנק" במצעדי הפזמונים...

     

חושבים על הפקת שיר מקורי? פנו אלינו באולפני SPS  ותיהנו מהפקה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.
כי הפקת שיר מקורי - זה רק אצלנו!

הקלטת זמרת באולפן הקלטות SPS
אולפן הקלטות SPS הפקת סינגל, הקלטת סינגל

SPS - הדרך שלכם לפלייליסט

חלומם של כל הזמרים הוא להיכנס לפלייליסט ולכן הם משקיעים בהקלטה איכותית ולא מוותרים על הפקת סינגל מושלם. זה לא חשוב כמה השיר שלכם יהיה טוב, אם הוא יהיה  מוקלט רע, אתם לא תעברו שום תחנת רדיו ובנוסף תגרמו כזה נזק לשם ולמוניטין שלכם, שתצטערו על היום שניסיתם לחסוך כסף על האולפן.

פלייליסט היא רשימת ההשמעה של השירים המנוגנים בגלי צה"ל במשך כל היום. זוהי רשימה שמתעדכנת במך כל שבוע והיא כוללת שירים ישראלים אבל גם מחו"ל, שהתווספו לשידורים. ישיבת פלייליסט הפכה להיות בעיני אומנים רבים, לסוג של "תעודת כשרות" משום שבה קובעים העורכים המשתתפים בישיבה איזה שירים חדשים ישודרו ואמות המידה לכך, לא תמיד ברורות, אבל דבר אחד בטוח - הן קשיחות ובלתי מתפשרות. אם אתם מצליחים להיכנס, הרי שישמעו אתכם לפחות שלוש פעמים ביום, וזה לא רע בכלל בשביל שיר חדש.

האם השיר שלכם כבר מוכן?
הגיע זמן להפיק לו גרסת קלאב/רמיקס לסצנת המועדונים לחשיפה מוגברת לקהל הצעיר שאוהב לחגוג - גם כאן אנו לרשותכם - הפקה חדשנית שתקפיץ את כולם באוויר

Can't Remember SPS remixShakira & Rihana
00:00
Dangerous SPS remixDavid Guetta
00:00
Mirza SPS remixRene
00:00
Your Heart SPS remixModern Talking
00:00
Delphine SPS remixRene
00:00
I'll Be Loving You SPS remixMariah Carey
00:00

תשאלו אותנו לגבי הקלטת שיר מקורי + קליפ אצלנו באולפן

אז מתי להתקשר אליכם ?
רוצים הפקת שיר או קלאב/רמיקס באופי שלכם ?

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם לפגישה ללא התחייבות

תודה. פנייתך נשלחה

הפקת סינגל לרדיו + רמיקס באולפני אס פי אס
Home

036481278

הפקת סינגל לרדיו + רמיקס

S

מה כדאי לכם לדעת עלינו?

נעים מאוד, הגעתם ל-SPS הפקות, הבית החדש שלכם בעולם המדיה.

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה לכל סוג של הפקה שתרצו, החל מהפקת שיר, צילום באולפן, יחסי ציבור ועד הופעות. בעצם הכל תחת קורת גג אחת ויותר מזה.

אנו נלווה אתכם שלב שלב, החל מרמת הרעיון ועד לרמת המוצר המוגמר על המדף.

 

נשמח לראותכם, צוות אולפן ההפקות SPS

LOGO SPS
bottom of page