top of page
הפקת קליפים ,הפקת קליפ מקצועי לטלוויזיה

בעולם המוזיקה

הבית שלכם

קליפ מקצועי לTV

הפקת קליפים ,הפקת קליפ מקצועי לטלוויזיה
הפקת קליפים ,צילום קליפ מקצועי לטלוויזיה
הפקת קליפים ,צילום קליפ מקצועי לטלוויזיה

הפקת קליפים לאמנים

בעידן הזה, שכולם מנהלים את חייהם באמצעות טאצ' ואפליקציות, שום דבר כבר לא מסעיר מדי. התזזיות, המהירות והאינטנסיביות הדיגיטלית והסמארטפונית, מעמידים רף גבוה בכל התחומים, כולל פרסום. הם גם משפיעים על תחום הקליפים בטלוויזיה. אלה חייבים היום להיות יצירתיים, מקוריים ובלתי נשכחים, אבל כדי להגיע לרמה הזו חייבים לעשות הפקה מקצועית. אמנים נבחנים וזוכים לביקורת גם על הקליפים שלהם מסתבר. קליפ טוב עשוי להחדיר שיר לתודעה (לפעמים יותר מהשיר עצמו...). המסרים שאפשר להעביר בקליפ הם מעבר למילים ולמגינה, וכיוון שמדובר על קליפ מצולם, הוא מייצר מסרים בין השורות, בין הבתים לפזמון ומעניק ערך מוסף לשיר. זה חייב להיות חכם, מיוחד ומרגש ולכן זה חייב להיעשות ע"י אנשי מקצוע מהתעשייה, שמבינים בהלך הרוח, בתרבות ובהעברת מסרים שיבנו את הקליפ המסוים.

הפקת קליפ מקצועי לטלויזיה - כמה חשוב צוות מקצועי בהפקות מסוג זה

עד לפני שנים לא רבות לא היה צריך להשקיע יותר מידי בהפקה של קליפ. כל מה שהסרטנו במקום מקורי או בצורה מעניינת היו מרתקים מספיק. אך היום, כאשר העולם כולו השתכלל וקליפ כבר ממש לא מצליח לרגש את אף אחד מאתנו נדרשת יצירתיות רבה מכל מי שבכל אופן רוצה להפיק קליפ שיהיה מעניין וימשוך את הצופה להתבונן בו ולצפות עד הסוף.
 

כדי ליהנות מקליפ מקצועי שיהיה ראוי לעלות לטלוויזיה אנחנו חייבים להיעזר באנשי מקצוע המכירים היטב את תחום ההפקות של הקליפים והם ידעו לתכנן עבורנו ולצלם בפועל את הקליפ שיהיה מושלם מכל בחינה.

הקליפ אסור לו שיהיה ארוך מידי. הוא צריך להיות מעניין, מצחיק, מרגש, מרתק, מפתיע ומשעשע גם יחד. רק כך נוכל להשחיל בו את המסר הרצוי.
 

באולפני SPS ילוו אתכם לכל אורך התהליך. החל משלב התכנון ועד להפקה בפועל של הקליפ.

לפרטים נוספים ומידע נוסף אתם מוזמנים לפנות אלינו וליהנות מקליפ איכותי ומושלם!

הפקת קליפים ,צילום קליפ מקצועי לטלוויזיה

הפקת קליפ מקצועי לטלוויזיה זהו השלב החשוב ביותר מיד לאחר הקלטת הסינגל שלך. המטרה בקליפ להעביר את המסר הנכון של השיר, את הווייב של האמן, לספר את הסיפור כדי שיזכרו, להנעים את העיניים בקטעי המעבר מהפנטים ובמילה אחת, לגרום "וואוו" לצופים ולהשאיר בהם רצון לשמוע את השיר שוב ושוב ואפילו להירשם לערוץ היוטיוב שלך.

אנו מזמינים אותך להיפגש עם טובי במאי הקליפים, הצלמים האיכותיים ביותר עם הציוד המשוכלל והחדיש והכל כדי שהקליפ שלך יראה ברמה אחרת.

צפו בשלל הדוגמאות לוידאו קליפים שהפקנו על מנת שתקבלו רעיונות לקליפ הבא שלכם, בהצלחה :-)

מה הרעיון של הקליפ שלך- קליפ מקצועי לטלוויזיה

ממש כמו הפלייליסט של גל"צ, גם בתוכניות המשדרות קליפים בטלוויזיה, יש אנשי מקצוע שמחליטים איזה קליפים ראוי שישודרו. בדרך כלל לא בוחנים רק את איכות השיר או מעמד המבצע, אלא בוחנים את הקליפ לגופו. גם אם מדובר בזמרים מתחילים, אם הקליפ שלהם יהיה טוב, ישדרו אותו ואין צורך להסביר איזו חשיפה אדירה זו לזמרים מתחילים.

באולפני ההקלטה SPS יושבים אנשי מקצוע הן מתחום תסריטאות הקליפים ועד להפקה המוזיקלית עצמה. הם יוכלו לתפור לשיר שלכם את הקליפ "שמרים" אותו הכי גבוה. זהו אגב תפקידו של קליפ, הוא לוקח את השיר המסוים ומקפיץ אותו עם הקליפ מעבר לשיר, מעבר למנגינה. השיר והקליפ חייבים לעבוד בהרמוניה מוחלטת, להתאים זה לזה ולהביא משהו חדש, מרענן ומעניין.

להפקת קליפ מקצועי לטלוויזיה עם הצוות המנצח,

השאירו פרטיכם ומיד נשוב אליכם

תודה. פנייתך נשלחה

Home

036481278

S

LOGO SPS

מה כדאי לכם לדעת עלינו?

נעים מאוד, הגעתם ל-SPS הפקות, הבית החדש שלכם בעולם המדיה.

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה לכל סוג של הפקה שתרצו, החל מהפקת שיר, צילום באולפן, יחסי ציבור ועד הופעות. בעצם הכל תחת קורת גג אחת ויותר מזה.

אנו נלווה אתכם שלב שלב, החל מרמת הרעיון ועד לרמת המוצר המוגמר על המדף.

 

נשמח לראותכם, צוות SPS

bottom of page