top of page
מסך ירוק, גרין סקרין, אולפן ירוק

בעולם המוזיקה

הבית שלכם

אולפן ירוק

אולפן ירוק, מסך ירוק, כרומקי לצילום

אולפן ירוק להפקות וידאו

מסך ירוק כרומקי אולפן וטכנולוגיה שבעזרתה ניתן לצלם אובייקטים תוך שינוי הרקע שמאחוריהם, דבר המאפשר להפקות וידאו להיראות מקצועיות יותר ומושקעות בהרבה. גם החסכון גדול בהרבה וניתן לבנות כמעט כל רקע שנראה אמיתי בעזרת אולפן ירוק גרין סקרין וצוות עריכה מקצועי.

חדש!! השכרת אולפן ירוק לפי שעה, חצי יום, יום שלם

אולפן מסך ירוק גרין סקרין כרומקי להפקות וידאו
גרין סקרין, אולפן ירוק, מסך ירוק

מסך ירוק

מסך ירוק או אולפן ירוק, גרין סקרין ועוד, כל אלה ביטויים שמטרתם לומר דבר אחד- אולפן שיכול להיות עטוף ברקע מסוגים שונים, זאת לצורך הקלטה הרמטית בלי כל רעשי רעש. הקלטה צלולה, חדה ונעימה לאוזן. מסך ירוק כרומקי זה מסך שבעזרת טכנולוגיה, אפשר לצלם עליו אובייקטים שונים, אחרי שינוי הרקע לפי הצרכים. באמצעות המסך הזה ניתן לבנות כל תפאורה "דמית" שרוצים החל מיער עבות ועד מטבח מאובזר. תלוי כמובן מה רוצים לצלם ולהקליט.

במסך ירוק או אולפן ירוק, משתמשים לרוב לצילומי תוכניות בישול ואוכל, תוכניות ילדים, מזג אוויר ועוד. על הסמך יכול להיות מוקרן איזה צילום שתרצו ועליו יכולה להתרחש הופעה, הנחייה, אפילו תוכלו להיות "בלונדון" על רקע צילום של הביג בן, ומי בכלל יבחין שזה רק צילום?

האולפן כרומקי הירוק שלנו מתאים לכל סוג הפקה שתרצו. החל מצילום פרזנטור לסרטון תדמית, כתבות, אייטמים, חדשות, פוד-קאסט מצולם, רקדנים, שחקנים ועוד.

כמו ששמתם לב בסרטונים ובקליפים, אנו מוכנים לכל הפקה מהפשוטה ועד המורכבת ביותר

אולפן ירוק - מה זה ולמה משמש?

הסרטות וידאו- באולפן ירוק גרין סקרין

אין צורך להיסחב כדי להסריט! אפשר להצטלם באולפן ירוק ולחסוך את הטרחה. הרקע הירוק יאפשר עיבוד מקצועי והחלפת הרקע בצורה מושלמת.

אם בעבר לא היה מנוס כי אם לצאת אל השטח על מנת להסריט את הסצנות, הרי כיום אפשר לוותר על השלב הזה. במקום לצאת אל הזירה ניתן להסריט את ההופעה בתוך אולפן ירוק. מדובר בבד ירוק ייעודי שהוא זה שנמצא מאחורי הדמויות. בשלב העריכה יוחלף הרקע הירוק ברקע המבוקש וישתלב היטב עם ההסרטה.
 

אולפן הירוק גרין סקרין לשירותכם

ואכן חברות ענק שעוסקות בתחום הפקות סרטים עובדות בשיטה זו. את הגודל של הבד הירוק קובעים לפי גודל הרקע שמעוניינים שיהיה מאחורי השחקנים לאחר העריכה. כך ניתן להסריט בקלות ולתכנן היטב את כל פרטי הסרט – בלי לצאת משטח האולפן.

מעוניינים לבצע הסרטה באולפן ירוק? אולפני SPS  זה המקום המקצועי והטוב ביותר עבור מטרה זו. צרו עמנו קשר כדי ליהנות משירות מקצועי ומתקדם ביותר להסרטה שלכם!

אולפן ירוק, גרין סקרין, מסך ירוק, אולפן צילום
אולפן ירוק, גרין סקרין, מסך ירוק, אולפן צילום

רוצים ים? קבלו את פלורידה....

על המסך הירוק שלנו ניתן להקרין כל דבר. אם למשל רוצים לצלם תוכנית אוכל של דגים, סביר להניח שצילום של ים מאחורי המנחים יכול להיות התמונה המושלמת. אז במקום לקחת את המנחים לים, מביאים את הים אליהם והוא מוקרן על גבי "מסך הקסם" ויש ים. אם תרצו זה אפילו יכול להיות הים של פלורידה...

חברות ענק שעוסקות בהפקות, שוכרות באופן קבוע שירותי גרין סקרין כדי לצלם פרסומות, תוכניות ועוד. רוצים לצלם על ירושלים קבלו אותה, נמל הדייגים בעכו הצילום יוקרן על המסך הירוק.
סלון של בית, חורשה, בית מלון או כל נוף אחד. כל זה מתאפשר כמובן הודות ליכולות הטכנולוגיות המפותחות שיצרו את המסך הזה. הוא חוסך צילומי חוץ בכל מיני מקומות, תשלום על לוקיישנים וחוסך כמובן גם זמן שלא לדבר על העלויות. מסך ירוק הוא ההמצאה הכי טובה לצלם הכול במקום אחד, בלי לזוז מהכורסא.

ניתן לצלם אצלנו באולפן: פרזנטורים, קליפים, סרטוני הדרכה ועוד

גלריית קטעי מוזיקה מקורית

קבעו את יום הצילום שלכם כבר עכשיו

תודה. פנייתך נשלחה

Home

036481278

S

LOGO SPS

מה כדאי לכם לדעת עלינו?

נעים מאוד, הגעתם ל-SPS הפקות, הבית החדש שלכם בעולם המדיה.

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה לכל סוג של הפקה שתרצו, החל מהפקת שיר, צילום באולפן, יחסי ציבור ועד הופעות. בעצם הכל תחת קורת גג אחת ויותר מזה.

אנו נלווה אתכם שלב שלב, החל מרמת הרעיון ועד לרמת המוצר המוגמר על המדף.

 

נשמח לראותכם, צוות SPS

bottom of page