top of page

הקלטות חוץ

הקלטות חוץ - אולפן נייד

בעולם המוזיקה

הבית שלכם

הקלטות חוץ / אולפן נייד להקלטות חוץ

הקלטות חוץ

אולפן נייד, הקלטות חוץ, הקלטות בית ספר
אולפן נייד, הקלטות חוץ, הקלטות בית ספר
אולפן נייד, הקלטות חוץ, הקלטות בית ספר

הקלטת השיר ביחד היא חוויה ייחודית

הקלטת השיר ביחד באמצעות אולפן הקלטות חוץ בבית הספר היא אחת החוויות הכי מיוחדות ומגבשות שתוכלו לספק לתלמידים שלכם. לכמה תלמידים כבר יצא להקליט באולפן הקלטות מקצועי? יום ההקלטה של כל התלמידים הוא מגבש מאוד וחווייתי, נותן מקום לכולם ולא בהכרח רק לכמה בודדים שיודעים לשיר וכך מאפשר לכולם להרגיש חלק ולהיות רלוונטיים. הקלטה יחד באולפן חוץ בבית הספר היא מתנה נהדרת לתת לתלמידים שמסיימים את בית הספר היסודי או את כיתה י"ב, ונפרדים מהשכבה שלהם, מבית הספר ובעיקר מתקופה.התלמידים מקבלים חוויה מיוחדת של השתתפות בהקלטות שיוכלו לספר עליה אחר כך למשפחה ולחברים, ויוצרים ביחד תוצר מיוחד, מקורי ואישי שיוכלו להשוויץ בו, ומזכרת שנעים להיתקל בה. האירוע שלכם ישודרג, גם בהיבט התוצר האיכותי שיושמע בו, וגם מבחינת הייחודיות שלו והמקוריות שביצירת שיר משותף לכל התלמידים.
אם אתם מחפשים פלייבקים להקלטות - לחצו כאן

QR CODE הלחנת שירים באולפן
QR CODE אתר הפלייבקים - פלייבקסטור

למה צריך דווקא אולפן הקלטות חוץ בבית ספר, במקום להקליט באולפן רגיל?

בשנים האחרונות יותר ויותר בתי ספר בוחרים להקליט מראש שירים לטקסים ולאירועים של תלמידי בית הספר, מתוך הבנה שמדובר בחוויה מיוחדת שמניבה תוצרים איכותיים.הבעיה היא שלהביא שכבה שלמה לאולפן זה קצת מורכב, עלול לדרוש מספר הקלטות בנפרד ומחייב הרבה יותר זמן ומאמצים מצד התלמידים ובית הספר. בדיוק לשם כך, לאולפן ההקלטות SPS  יש אולפן הקלטות חוץ נייד, שבמקום שאתם תבואו אליו – בא ישר אליכם, לאזור הנוח שלכם.
כל מה שתצטרכו לספק הוא את הכיתה הכי אקוסטית שנמצאת אצלכם בבית הספר, שקע חשמלי, שולחן להנחת הציוד וכיסא. אנחנו באולפן ההקלטות SPS  נדאג להביא עד אליכם את כל הציוד הדרוש, כך שאתם תוכלו להתרכז ברתימת התלמידים ובחוויה שלהם.

001הקלטת חוץ
00:00
004הקלטת חוץ
00:00
002הקלטת חוץ
00:00
005הקלטת חוץ
00:00
003הקלטת חוץ
00:00
006הקלטת חוץ
00:00

למה להשתמש דווקא בשירותים של אולפן ההקלטות SPS?

אם בחרתם להקליט שיר משותף לכל התלמידים באמצעות אולפן הקלטות חוץ, כנראה שהאיכות חשובה לכם. אולפן ההקלטות SPS  יספק לכם ציוד חדשני שבאמצעותו נוכל להגיע יחד לרמה גבוהה של תוצרים, ועובדים מקצועיים ומנוסים שידאגו להפוך את היום שלכם לחוויה חיובית ומיוחדת ולהפיק עבורכם את התוצרים ברמת הגימור הטובה ביותר.

הקלטות חוץ / אולפן נייד להקלטות חוץ

הכנות ליום הגעתנו: חדר פנוי (רחוק משאר הכיתות), שולחן, 2 כסאות, מקור חשמל קרוב ומצב רוח.

שירת המונים - בצוותא

בצוותא - שירת המונים

אטרקציה חדשה מבית SPS - שירת המונים אצלכם בהפקת ענק

הדרכת שירה המונית - הקלטת שטח המונית - צילום וידאו + רחפן - עריכה לקליפ 

הזמינו אותנו לאירוע הכי גדול שלכם, אנו כבר נדאג שלא ישכחו אותו

מה זה בעצם שירת המונים ?

שירת המונים היא שירה רבים של מאות אנשים ששרים שיר משולב בקולות לאחר שלמדו אותם, בזמן הלמידה אנו דואגים להקליט ולצלם את החלקים הטובים ביותר החל מהאווירה, התחלת האירוע ועד סופו. 
לאחר מכן, כל חומרי הגלם נכנסים לאולפן עריכה מקצועי, שם מעובדים הקולות להפקה מוזיקלית חדשנית, קטעי וידאו נרקמים גם הם ולבסוף נוצר הסרטון המושלם.


צפו במספר הפקות שירת המונים שלנו

יש לכם תאריך? הגיע הזמן להזמין אותנו

תודה. פנייתך נשלחה

Home

036481278

S

LOGO SPS

מה כדאי לכם לדעת עלינו?

נעים מאוד, הגעתם ל-SPS הפקות, הבית החדש שלכם בעולם המדיה.

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה לכל סוג של הפקה שתרצו, החל מהפקת שיר, צילום באולפן, יחסי ציבור ועד הופעות. בעצם הכל תחת קורת גג אחת ויותר מזה.

אנו נלווה אתכם שלב שלב, החל מרמת הרעיון ועד לרמת המוצר המוגמר על המדף.

 

נשמח לראותכם, צוות SPS

bottom of page