top of page
הקלטת ברכות הורי וילדים באולפן

בעולם המוזיקה

הבית שלכם

ברכות הורים וילדים / בר/ת מצווה

ברכות הורים וילדים

ברכות הורים וילדים

קראו בקול רם וברור להקלטה איכותית

בר מצווה

 

ברכות אם לבר מצווה

 

1. _______ שלי, אני גאה להיות אמא שלך ומכירה אותך יותר מאשר אתה מכיר את עצמך. אתה ילד שאוהב לעזור ואני בטוחה שתצליח ושיהיה לך את כל הטוב שבעולם. אוהבת, אמא.

 

2. בני היקר, השעות הפכו ימים, הימים לשנים. בגרת לך והיום אתה בר מצווה. החיים הם שרשרת של התחלות המקרבות אותנו למימוש חלומותינו. מי ייתן וכל ההתחלות שלך יהיו מוארות וכל חלומותיך יתעלו למגע של ברכה. תמיד כאן בשבילך, אמא.

 

3. בן יקר שלי, מלאך שלי. זה היום שלך. היום המיוחל שלו חיכינו כל כך הרבה. אני שמחה ומתרגשת שהגענו למעמד הזה ומאחלת לך בהצלחה בכל אשר תעשה. אוהבת, אמא.

 

4. אני לצידך הולכת. אני לצידך תמיד. דואגת שיהיה. לך טוב, שתהיה מאושר, שתדע להבחין בין טוב ורע. והיום, כשהגעת לגיל המצוות, יודעת אני שהבאתי אותך אל הדרך הנכונה. אוהבת, אמא.

 

5. חיש מהר חלפו להן שלוש עשרה שנה והנה הגעת לגיל בר המצווה. אתה הילד שגידלתי, שלו כל נתתי, לוקח על עצמך את עול המצוות ואני מתרגשת ומתאפקת לא לבכות... עלה והצלח בכל אשר תעשה. אוהבת, אמא.

 

6. בני היקר, גוזל שלי. אני אוהבת אותך, חיים שלי. כבר מהיום בו נולדת שינית את חיי. מי ייתן ואלוהים יראה לך את הדרך להגיע לפיסגה ולהגשים את כל משאלות ליבך. אוהבת הכי בעולם אמא.

 

7. בני היקר. זה לא חלום זו מציאות. הגעת לגיל הבגרות. אני מאחלת לך שיתגשמו כל משאלותיך וכל חלומותיך. אני תמיד אהיה לצידך. אוהבת אמא.

 

ברכות אב לבר מצווה

 

1. בן יקר שלי. מרגע הצטרפותך לחיינו הבאת רק חום ואהבה, לי, לאמא ולכל המשפחה. עלה והצלח, שמור על עצמך וזכור שאמא ואני תמיד לצדך. אוהב, אבא.

 

2. יברכך השם וישמרך ויתן לך הצלחה בחייך ובמעשיך. בן יקר, שמור על עצמך, עלה והצלח בכל דרכיך. אנחנו תמיד נהיה לצידך אבא.

 

3. אתה הילד שביקשתי, שעליו תמיד חלמתי. אתה הילד שרציתי. בשבילך אעשה הכל. החיוך שלך שווה בשבילי את כל העולם. אני מאחל לך בהצלחה דרכך. אוהב, אבא.

 

4. לפני שלוש עשרה שנה נולדת. היית תינוק בן יומך. עם השנים גדלת, התחנכת, למדת והבאת לכל המשפחה הרבה אושר וגאווה. אני בטוח שתמשיך להיות כמו שאתה ומאחל לך בהצלחה בהמשך דרכך. אוהב, אבא.

 

5. בני היקר. הנה חלפו להן שלוש עשרה שנים ו... גדלת לי מהר מדי. אבל כמו שאומרים, הזמן טס כשנהנים. אני רוצה לאחל לך שתהיה מאושר ושתמיד תחייך. עוף גוזל, עלה והצלח. אוהב אותך, אבא.

 

6. להיות לצידך זו זכות מדהימה. לצחוק איתך זו חוויה. להתרגש איתך זה ממש חלום. ואני אבא שלך, גאה בך שהגעת עד הלום.

 

7. בן שלי, אהוב שלי. שלוש עשרה שנה גידלתי אותך, שלוש עשרה שנה חינכתי אותך והיום אני כאן, מתרגש ולא מאמין שהגעת לגיל המצוות. אתה כבר בוגר ומודע לאחריות שחלה עליך. אני מאחל לך הצלחה בכל אשר תעשה. אני תמיד אהיה שם לצידך. אוהב, אבא. 

 

ברכה של האח והאחות לבר מצווה

 

1. אחי היקר. האמת? אני לא יכול/ה בלעדיך, למרות שלפעמים אתה מציק ומעצבן. אתה מורה הדרך שלי בכל תחום בחיים. אני מאחל/ת לך בהצלחה בכל. אוהב/ת, אחיך/אחותך היקר/ה.

 

2. אתה תותח, אתה הגדול מכולם. אני אוהב/ת לשחק איתך ולבלות איתך. והכי חשוב – אחי הגדול, אני מאחל/ת לך בהצלחה בכל.

 

3. אחי היקר. בהגיעך לגיל המצוות, אני מברך/כת אותך במיטב הברכות החמות והלבביות. בריאות, אושר והצלחה בלימודים ובחברה. המשך להיות אח לדוגמא. אחיך/אחותך _______

 

4. אחי היקר. אני מאחל/ת לך לכבוד בר המצווה בריאות, אושר והצלחה. אל תוותר על שאיפותך וזכור שאין דבר העומד בפני הרצון. אוהב/ת, אחיך/אחותך______.

 

5. למרות כל המריבות וההצקות, יש לי אח שאותו אני מאוד אוהב/ת ואני שמח/ה שהוא הגיע

 

6. אחי היקר. אתה ילד מדליק, אופס, בעצם כבר בחור, כי היום אתה חוגג בר מצווה. אני מאחל/ת

 

7. אחי היקר. ביום המאושר הזה, לי,לך ולכל המשפחה, אני רוצה לברך אותך ולאחל לך הצלחה לך שההצלחה תרדוף אחריך לפחות כמו הבנות בהפסקה. רבה בכל דרכיך. אני תמיד אהיה לצידך.

 

 

בת מצווה

 

ברכות אם לבת מצווה

 

1. _______ שלי, אני גאה להיות אמא שלך ומכירה אותך יותר מאשר את מכירה את עצמך. את ילדה שאוהבת לעזור ואני בטוחה שתצליחי ושיהיה לך את כל הטוב שבעולם. אוהבת, אמא.

 

2. בתי היקרה, השעות הפכו ימים, הימים לשנים. בגרת לך והיום את בת מצווה. החיים הם שרשרת של התחלות המקרבות אותנו למימוש חלומותינו. מי ייתן וכל ההתחלות שלך יהיו מוארות וכל חלומותייך יתעלו למגע של ברכה. תמיד כאן בשבילך, אמא.

 

3. בת יקרה שלי, מלאכית שלי. זה היום שלך. היום המיוחל שלו חיכינו כל כך הרבה. אני שמחה ומתרגשת שהגענו למעמד הזה ומאחלת לך בהצלחה בכל אשר תעשי. אוהבת, אמא.

 

4. אני לצידך הולכת. אני לצידך תמיד. דואגת שיהיה לך טוב, שתהיי מאושרת, שתדעי להבחין בין טוב ורע. והיום, כשהגעת לגיל המצוות, יודעת אני שהבאתי אותך אל הדרך הנכונה. אוהבת, אמא.

 

5. חיש מהר חלפו להן שתיים עשרה שנה והנה הגעת לגיל בת המצווה. את הילדה שגידלתי, שלה הכל נתתי, לוקחת על עצמך את עול המצוות ואני מתרגשת ומתאפקת לא לבכות... עלי והצליחי בכל אשר תעשי. אוהבת, אמא.

 

6. בתי היקרה, אני אוהבת אותך, חיים שלי. כבר מהיום בו נולדת שינית את חיי. מי ייתן ואלוהים יראה לך את הדרך להגיע לפיסגה ולהגשים את כל משאלות ליבך. אוהבת הכי בעולם, אמא.

 

7. בתי היקרה. זה לא חלום זו מציאות. הגעת לגיל הבגרות. אני מאחלת לך שיתגשמו כל משאלותייך וכל חלומותייך. אני תמיד אהיה לצידך, אוהבת אמא.

 

ברכות אב לבת מצווה

 

1. בת יקרה שלי. מרגע הצטרפותך לחיינו הבאת רק חום ואהבה, לי, לאמא ולכל המשפחה. עלי והצלחי, תשמרי על עצמך וזיכרי שאמא ואני תמיד לצדך. אוהב, אבא.

 

2. יברכך השם וישמרך ויתן לך הצלחה בחייך ובמעשייך. בת יקרה, שימרי על עצמך, עלי והצלחי בכל דרכייך. אנחנו תמיד נהיה לצידך אבא.

 

3. את הילדה שביקשתי, שעליה תמיד חלמתי. את הילדה שרציתי. בשבילך אעשה הכל. החיוך שלך שווה בשבילי את כל העולם. אני מאחל לך בהצלחה בהמשך דרכך. אוהב, אבא.

 

4. לפני שתיים עשרה שנה נולדת. היית תינוקת בת יומך. עם השנים גדלת, התחנכת, למדת והבאת לכל המשפחה הרבה אושר וגאווה. אני בטוח שתמשיכי להיות כמו שאת ומאחל לך בהצלחה בהמשך דרכך. אוהב, אבא.

 

5. בתי היקרה. הנה חלפו להן שתיים עשרה שנים ו... גדלת לי מהר מדי. אבל כמו שאומרים, הזמן טס כשנהנים. אני רוצה לאחל לך שתהיי מאושרת ושתמיד תחייכי. עלי והצליחי. אוהב אותך, אבא.

 

6. להיות לצידך זו זכות מדהימה. לצחוק איתך זו חוויה. להתרגש איתך זה ממש חלום. ואני אבא שלך, גאה בך שהגעת עד הלום.

 

7. בת שלי, אהובה שלי.שתיים עשרה שנה גידלתי אותך, שתיים עשרה שנה חינכתי אותך והיום אני כאן, מתרגש ולא מאמין שהגעת גיל המצוות. את כבר בוגרת ומודעת לאחריות שחלה עלייך. אני מאחל לך הצלחה בכל אשר תעשי. אני תמיד אהיה שם לצידך. אוהב, אבא. 

 

ברכה של האח והאחות לבת מצווה

 

1. אחותי היקרה. האמת? אני לא יכול/ה בלעדייך, למרות שלפעמים את מציקה ומעצבנת. את מורת דרך שלי בכל תחום בחיים. אני מאחל/ת לך בהצלחה בכל. אוהב/ת, אחיך/אחותך היקר/ה.

 

2. את תותחית, את הגדולה מכולם. אני אוהב/ת לשחק איתך ולבלות איתך. והכי חשוב – אחותי, אני מאחל/ת לך בהצלחה בכל.

 

3. אחותי היקרה. בהגיעך לגיל המצוות, אני מברך/כת אותך במיטב הברכות החמות והלבביות. בריאות, אושר והצלחה בלימודים ובחברה. המשיכי להיות אחות לדוגמא. אחיך/אחותך _______

 

4. אחותי היקרה. אני מאחל/ת לך לכבוד בת המצווה בריאות, אושר והצלחה. אל תוותרי על שאיפותייך ותזכרי שאין דבר העומד בפני הרצון. אוהב/ת, אחיך/אחותך______.

 

5. למרות כל המריבות וההצקות, יש לי אחות שאותה אני מאוד אוהב/ת ואני שמח/ה שהיא הגיעה למצוות.

 

6. אחותי היקרה. את ילדה מדליקה, אופס, בעצם כבר בחורה, כי היום את חוגגת בת מצווה. אני מאחל/ת לך שההצלחה תרדוף אחרייך לפחות כמו הבנים בהפסקה.

 

7. אחותי היקרה. ביום המאושר הזה, לי,לך ולכל המשפחה, אני רוצה לברך אותך ולאחל לך הצלחה רבה בכל דרכייך. אני תמיד אהיה לצידך.

הקלטת ברכות הורי וילדים באולפן

להזמנת הקלטה, השאירו פרטים

תודה, נחזור אליך בהקדם

Home

036481278

S

LOGO SPS

מה כדאי לכם לדעת עלינו?

נעים מאוד, הגעתם ל-SPS הפקות, הבית החדש שלכם בעולם המדיה.

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה לכל סוג של הפקה שתרצו, החל מהפקת שיר, צילום באולפן, יחסי ציבור ועד הופעות. בעצם הכל תחת קורת גג אחת ויותר מזה.

אנו נלווה אתכם שלב שלב, החל מרמת הרעיון ועד לרמת המוצר המוגמר על המדף.

 

נשמח לראותכם, צוות SPS

bottom of page