top of page
קליפ לאירוע, צילום קליפ משפחתי באולפן

בעולם המוזיקה

הבית שלכם

צילום קליפ לאירוע / חתונה / בר מצווה / יום הולדת

, קליפ לאירוע ,צילום קליפ לאירוע, קליפ חתונה

צילום קליפ לאירוע

קליפ חתונה ,קליפ במתנה, קליפ לאירוע
קליפ חתונה ,קליפ במתנה, קליפ לאירוע
קליפ חתונה ,קליפ במתנה, קליפ לאירוע

טרנד הקליפים לאירועים – מה זה אומר בכלל?

בשנים האחרונות טרנד הקליפים לאירועים הולך וצובר תאוצה. אם טרם נתקלתם באופנה החדשה והמגניבה הזו, מדובר בעצם בהפקת קליפים אישיים לאירועים מיוחדים. בדרך כלל מי שמקליט את הקליפ הם חברים של בעלי השמחה, או בני המשפחה שלהם. הקליפ פעמים רבות כולל שיר מקורי שנכתב, הולחן והוקלט עבור הקליפ, ומציג תמונות של בעלי השמחה, את מצלמי הקליפ רוקדים, שרים ומשחקים, או את שניהם יחד.

בשנים אלה בהן תעשיית האירועים הולכת וגדלה והאפשרויות בלתי נגמרות, הקליפים לאירועים מהווים דרך מצוינת עבור החברים ובני המשפחה של בעלי השמחה לתת לאירוע פן יותר אישי וייחודי מצד אחד, ומצד שני להעניק להם במתנה מזכרת מרגשת שנוצרה במיוחד עבורם ואין לה תחליף.

למה להפיק קליפ מיוחד לאירוע?

אולי אתם שואלים את עצמכם למה להשקיע מאמצים רבים כל כך במתנה שהתוקף שלה חולף 4 דקות אחרי שהתחילה. רגע אחרי הקרנת הקליפ ימשיכו האורחים לאכול, לרקוד או להצטלם, בעלי השמחה גם ככה מרוכזים במהלך האירוע שלהם. למה לטרוח? מה היתרון היחסי של הקליפ?

אחד היתרונות של הקליפים לאירועים הוא שהם פשוט תוצר של קרבה ואהבה גדולה, ורואים את זה. שימו את עצמכם במקומם של בעלי השמחה – החברים שלכם, בני משפחתכם או שניהם ביחד נרתמו לכתוב ביחד שיר מקורי, להלחין אותו, להקליט אותו ולהצטלם לקליפ שכל מטרתו היא לשמח אתכם, לרגש או להצחיק אתכם. אין מתנה מרגשת יותר מזו. ההשקעה הגדולה שתשקיעו בקליפ כזה ניכרת, וזו דרך מקסימה להפתיע את בעלי השמחה באירוע שמוקדש להם. יתרון נוסף של הקליפ הוא שהוא מוסיף כמובן רובד אישי ומיוחד לאירוע של החברים שלכם. קשה מאוד לגרום לאירועים להרגיש אישיים היום, להצליח לשדר באירוע ובאופן בו הוא מעוצב את האופי של בעלי השמחה. קליפ שמוקרן במהלך האירוע הוא דרך נהדרת לעשות זאת. הוא תמיד אישי, הוא תמיד מבוסס על בעלי השמחה כי אתם, החברים שלהם או בני המשפחה שלהם, שמכירים אותם הכי טוב, הם אלה שיוצרים אותו. הוא ביטוי לאהבה הגדולה שמקיפה את בעלי השמחה, והוא מייצג פן מאוד חשוב ויקר בחיים שלהם.

קליפים לאירועים הם מתנה שנשארת לנצח

מעבר למעמד המרגש שנוצר בעת הקרנת הקליפ באירוע המיוחד, הקליפ המקורי שהקלטתם יישאר הרבה אחרי האירוע למזכרת. אין ספק שקליפ מקורי שהקליטו במיוחד עבורך מהווה מזכרת מרגשת במיוחד עבור בעלי השמחה, שיוכלו תמיד להיזכר במאורע מנקודת המבט שבחרתם ליצור עבורם. תמיד נעים לראות את עצמנו מהעיניים של האנשים האוהבים שמקיפים אותנו, והקליפ המקורי שתצרו עבורם מייצג בדיוק את זה. ואתם מצדכם, תוכלו לראות איך היום הכיפי שתבלו בהכנות לקליפ ובהקלטתו מתגבשים אט אט למזכרת נצחית ומיוחדת פרי יצירתכם.

כל קליפ שונה אז כדאי שתמשיכו לצפות בקליפים..

קליפ מפנק באולפן זו חוויה מרגשת
 

בואו עם כל המשפחה לשעתיים של כיף באולפן מקצועי ועם צוות צילום וצרו לכם את הזיכרונות הבאים שישמרו לעולמים. אנו נדאג שכולם יכנסו לקליפ, אפילו הקטנים ביותר, נקליט ברכה מצולמת ואם זה לא מספיק, נדאג לשלב תמונות וכתוביות במהלך הקליפ

אז מה אם אתם זמרים לא מקצועיים ?
 

קליפים לאירועים באים להקלטות עם משפחה כדי ליצור חוויות חדשות ולא כדי להגיע לאירוויזיון, בכל מקרה, אנו נדאג שתצאו הכי טוב שאפשר ומה שחשוב באמת, זו ההנאה שלכם :-)

קליפ חתונה / קליפ משפחה / קליפ חברים / קליפ מנהלים / קליפ עובדים

צרו קשר והשאירו פרטים לצילום קליפ

S

LOGO SPS

מה כדאי לכם לדעת עלינו?

נעים מאוד, הגעתם ל-SPS הפקות, הבית החדש שלכם בעולם המדיה.

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה לכל סוג של הפקה שתרצו, החל מהפקת שיר, צילום באולפן, יחסי ציבור ועד הופעות. בעצם הכל תחת קורת גג אחת ויותר מזה.

אנו נלווה אתכם שלב שלב, החל מרמת הרעיון ועד לרמת המוצר המוגמר על המדף.

 

נשמח לראותכם, צוות SPS

Home

036481278

bottom of page