top of page
אולפן הקלטות, הפקות מוזיקה

בעולם המוזיקה

הבית שלכם

הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי

ניקוד בעברית, ניקוד טקסט עברי, ניקוד מילים בעברית, ניקוד שירים, עריכה לשונית לשיר מקורי, בדיקת הגהה, הגהה בעברית, בדיקת דקדוק עברית, עריכה לשונית, ניקוד מילים

למה אתם צריכים את זה ואיך זה מתבצע?

הניסיון שלנו באולפני SPS עם מוזיקאים מכל הסוגים, לימד אותנו שתשומת הלב שלהם מופנית להיבטים מסוימים של השיר, כמו הלחן וההפקה. הרבה זמרים וזמרות לא שמים מספיק דגש על הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי וזה יכול לגרום לעיכוב משמעותי בדרך לפריצה הגדולה.
אז למה חייבים לבצע הגהה לשונית? תיכף תדעו

ניקוד בעברית, ניקוד טקסט עברי, ניקוד מילים בעברית, ניקוד שירים, עריכה לשונית לשיר מקורי, בדיקת הגהה, הגהה בעברית, בדיקת דקדוק עברית, עריכה לשונית, ניקוד מילים
ניקוד בעברית, ניקוד טקסט עברי, ניקוד מילים בעברית, ניקוד שירים, עריכה לשונית לשיר מקורי, בדיקת הגהה, הגהה בעברית, בדיקת דקדוק עברית, עריכה לשונית, ניקוד מילים

הבעיות שאי ניקוד שירים יכולות לגרום

יכול להיות שאתם שואלים את עצמכם: למה זה כל כך נורא אם תהיה טעות קטנה בשיר? יכול להיות שאתם חושבים שאף אחד לא ישים לב וגם אם כן – כולם מדברים היום עם טעויות, אז למה זה בעצם משנה? אז זהו, שזה משנה מאוד.
 
הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי, יכולה למנוע מראש כמה מצבים, כל אחד מהם הרסני כלפי הקריירה שלכם ויכול לעכב אתכם בדרך להצלחה הגדולה.

 

הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי חשובה מבחינה תדמיתית
 

לא משנה באיזה ז'אנר שאתם שרים, התדמית שלכם חשובה מאוד. גם אם הפרסונה שלכם היא של כוכבי רוק פרועים או נסיכות פופ מתוקות, דעת הקהל יכולה להקים או להפיל אתכם וחלק מההתחבבות על דעת הקהל הזו, היא שמירה על עברית תקינה. זה נכון שכיום כולם משתמשים בסלנג ובמילים קצת מעוותות, אבל בשורה התחתונה, הקהל הישראלי מצפה לרמה גבוהה במוזיקה שהוא מאזין לה. אחרת, אתם עלולים להיות מקוטלגים כזמרים שלא מקדישים תשומת לב לפרטים ועלולים להאשים אתכם בבורות או ברשלנות. זה הדבר האחרון שאתם רוצים, בין שאתם זמרים ותיקים ובין שאתם בדיוק מנסים לפרוץ כמוזיקאים. לכן, ניקוד שירים הוא חשוב וגם הגהה לשונית לשיר מקורי. כך תוכלו להיות בטוחים שהמילים בשיר הן בעברית תקינה ומהבחינה הזו, הקהל יעריך אתכם מאוד.

הפתרון? הגהה לשונית לשיר מקורי של אולפני SPS

אם אתם כבר מכירים את אולפני SPS, אתם בטח כבר יודעים שאנחנו אוהבים לדאוג לזמרים ולזמרות שלנו מקצה לקצה. מבחינתו, SPS זה הבית וכל מי שמגיע אלינו זוכה לשירות VIP של 360 מעלות, שקשה למצוא במקומות אחרים. אם אתם חדשים אצלנו, אז נספר לכם שאצלנו, אפשר לקבל הכול, ברמה הכי גבוהה שיש. מהלחנת השיר ועד יח"צ והפצה, כשבאמצע הקלטה במחירים משתלמים ומגוון חבילות והפקה מוזיקלית לכל הז'אנרים.

עכשיו, אנחנו יוצאים בשירות חדש: הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי. במקום לחשוש שלא ישדרו אתכם, או לשיר עם מילה לא נכונה שלא יושבת לכם טוב על השפתיים ותוקעת את הזרימה של כל השיר, אנו מציעים שירות ניקוד שירים.

כך עובד שירות ניקוד מילים לשירים באולפני SPS

כמו בכל שירות של אולפני SPS, גם בכל מה שנוגע לשירות של הגהה לשונית לשיר מקורי, אנחנו מאמינים בזריזות, יעילות ותקשורת זורמת. כל מה שאתם צריכים כדי לבצע הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי, הוא להזמין את השירות ולשלוח לנו את השיר! המילים יתקבלו ע"י עורך לשוני או עורכת לשונית ולאחר טיפול יסודי אנחנו נחזיר לכם אותו תוך כמה ימים כשהוא מנוקד בצורה ברורה, כדי שכשתקליטו אותו, ההגייה שלכם תהיה נכונה וזה יגדיל את הסיכויים שלכם להיכנס לרשימות ההשמעה ולהצליח בגדול.

למה אנחנו מנקדים ועורכים רק מילים לשירים מקוריים?

אנחנו מבצעים הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי בלבד, מסיבה פשוט: כל שיר אחר כבר שייך למישהו: זמר, זמרת, כותב שירים או להקה. אין מה לערוך ולנקד שיר קיים, כי כבר הבנו את כוונת המשורר, תרתי משמע. לעומת זאת, שירים מקוריים צריכים ניקוד ועריכה מקצועיים, כדי שיהיה אפשר לשחרר אותם לאוויר העולם והם יהיו תקינים לעולם ועד.

מילים לאחר ניקוד

מילים לפני ניקוד

ניקוד בעברית, ניקוד טקסט עברי, ניקוד מילים בעברית, ניקוד שירים, עריכה לשונית לשיר מקורי, בדיקת הגהה, הגהה בעברית, בדיקת דקדוק עברית, עריכה לשונית, ניקוד מילים

האת

וידע האת
לחפור באדמה
וידע את מי
תכסה האדמה
ועצבו פניו
והתכרכם מתארו
ומוטו דמע
אף הוא.

 

 

האת
 

וְיָדַע הָאֵת 

לַחְפֹּר בָּאֲדָמָה 

וְיָדַע אֶת מִי 

תְּכַסֶּה הָאֲדָמָה

וְעָצְבוּ פָּנָיו 

וְהִתְכַּרְכֵּם מִתְאָרוֹ 

וּמוֹטוֹ דָּמַע 

אַף הוּא.

 

מילים לאחר ניקוד

מילים לפני ניקוד

הן

 

הן עטות
הן מאיימות
הן אופפות
הן מאכלות.
 
במחי סילקתין
נגוזו לשעה
בצחוקי הרעמתי
ונמתי בשלוה.
 
ואזכור בחימה
נוקב הקרב
הורס חומה
שנדבכה בחרב.
 
עזבוני
אל נא תעוטו
נטשוני
אל נא תעיבו.

 

הן
 
הֵן עָטוֹת
הֵן מְאַיְּמוֹת
הֵן אוֹפְפוֹת
הֵן מְאַכְּלוֹת.
 
בִּמְחִי סִלַּקְתִּין
נָגוֹזוּ לְשָׁעָה
בִּצְחוֹקִי הִרְעַמְתִּי
וְנַמְתִּי בְּשַׁלְוָה.
 
וְאֶזְכֹּר בְּחֵמָה
נֻקַּב הַקֶּרֶב
הוֹרֵס חוֹמָה
שֶנִּדְבָּכָהּ בְּחֶרֶב.
 
עִזְבוּנִי
אַל נָא תָּעוּטוּ
נִטְשׁוּנִי
אַל נָא תָּעִיבוּ.

מה אפשר לעשות אחרי הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי?

אחרי שתקבלו מאתנו הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי, השמיים הם הגבול, אבל המסע מתחיל אצלנו – באולפני SPS החדישים.

אחד השירותים המומלצים ביותר שלנו הוא סינגל TOGO – הפקה מושלמת של שיר, תוך יום אחד בלבד. אתם מגיעים לאולפן המשוכלל שלנו עם השיר שעשינו הגהה, עריכה וניקוד, מזמרים ואנחנו עושים עבורכם את כל ההפקה המוזיקלית, כולל כלי נגינה, אפקטים, מיקס ומאסטרינג. מפה השיר מוכן להפצה ומובן שגם בזה אנחנו עוזרים לכם ושולחים אותו לכל תחנות הרדיו כדי שתוכלו לפרוץ ולהתפרסם כמו שאתם חולמים.

ב SPS אנחנו עושים הכול כדי לעזור לכם לפרוץ, ולכן הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי היא חלק בלתי נפרד מכלול של פעולות, שיסייעו לכם להגיע הכי רחוק שיש. ברגע שהשיר יהיה תקין מוכן, הדרך לרשימות ההשמעה ברדיו ובמועדונים וללב הקהל, קצרה יותר.

ניקוד מילים לשירים מכל ז'אנר

אחד הדברים המייחדים את אולפני SPS, הוא העובדה כי אנו נותנים מענה לזמרים ולזמרות בכל סוגה מוזיקלית: פופ, היפ-הופ, מוזיקה ים תיכונית, רוק ועוד. מהבחינה הזו, השירות של הגהה לשונית לשיר מקורי, לא יוצא דופן. אתם מוזמנים לשלוח אלינו שיר מכל ז'אנר ואנו ננקד ונערוך אותו בשיא המקצועיות, כמו כל דבר שאנחנו עושים ב SPS.

מי מנקד את השירים?

 

אנחנו לא מצפים מהמוזיקאים שלנו להיות דוקטורים לשפה העברית וגם במקרה של הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי, אנו נעזרים בצוות מומחים, שיודעים לנקד את השירים בצורה מדויקת ותקינה. כך אנו מבטיחים רמה גבוהה של ניקוד שירים ויכולים לספק לכם תוצר איכותי, בצורת מילים לשיר ברורות ומנוקדות, שתוכלו לשיר בקלות.
 
תארו לכם שאתם משקיעים את כל המרץ, הכסף והזמן שלכם בהפקה של שיר מקורי. אתם יושבים לילות כימים כדי לכתוב אותו, מחפשים אולפן, משלמים על זמן אולפן ועל נגנים, שרים, מפיקים, עורכים ומתחילים ביח"צ – רק כדי שיפסלו את השיר שלכם. למה? כי לא בצעתם הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי. יש כל מיני סיבות שבגינן פוסלים שירים בישראל: אם יש בהן אמירות מיניות בוטות מאוד, אם הם נחשבים פוגעניים, גזעניים ועוד. אבל יש סיבה אחת שלא מדברים עליה הרבה והיא פסילת שירים על בסיס תקינות השפה שבהם. זה לא קורה הרבה, אבל כשכן, צריך לחזור על כל התהליך. מספיק שיש אות אחת שההגייה שלה לא נכונה ואתם צריכים להקליט את השיר שוב, להפיק, לערוך, להפיץ ולקוות שגם הפעם הוא יכנס שוב לרשימות ההשמעה. כל אי הסדר הזה מעכב אתכם מאוד וחבל, כי אפשר פשוט להימנע מכך.
ניקוד בעברית, ניקוד טקסט עברי, ניקוד מילים בעברית, ניקוד שירים, עריכה לשונית לשיר מקורי, בדיקת הגהה, הגהה בעברית, בדיקת דקדוק עברית, עריכה לשונית, ניקוד מילים, עורך לשוני, עורכת לשונית

אם אתם מחפשים את הדרך להגדיל את המוניטין שלכם כזמרים ולקדם את הקריירה שלכם, הפתרון הוא פשוט: הגהה לשונית לשיר המקורי שלכם. יש לזכור כי טעויות קטנות בשיר עשויות להוביל לפגמים תדמיתיים וכן לחסום את הצעד להצלחה גדולה. כשמדובר במוזיקה, הקהל מצפה לרמה גבוהה של כתיבה והגהה. אחרת, יתכן ותיקלעו למעשה למצב של התעלמות מצד הקהל, וזהו הדבר האחרון שתרצו. עם הגהה לשונית לשיר המקורי שלכם, תוכלו להיות בטוחים שהמילים יגיעו כמו שצריך, וזה ישפיע באופן חיובי על המוניטין והדיוק שלכם כזמרים. כמו כן, זה ישפיע גם על התדמית שלכם וייתן לכם את המקום המתאים שלכם בתעשיית המוזיקה. לכן, כדאי להשקיע זמן ומאמץ בהגהה לשונית לשיר המקורי שלכם.

שירות ניקוד שירים מתאים לכולם  | עורך לשוני | עורכת לשונית

אנו מציעים הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי למוזיקאים ותיקים וחדשים, זמרים שהם כבר חלק ממשפחת SPS וזמרים שרק עכשיו הצטרפו אלינו ובקיצור – לכולם. האינטרס שלנו הוא שתצליחו בגדול ולשם כך אנחנו משקיעים את כל המשאבים העומדים לרשותנו.

צרו קשר לשירות הגהה ועריכה לשונית לשיר מקורי

כדי ליהנות מהשירות של ניקוד שירים, צרו עמנו קשר עוד היום. העמדנו לרשותכם מבחר ערוצי תקשורת, שבכולם תקבלו מענה מהיר, אדיב ויעיל. אתם יכולים לפנות אלינו בווטסאפ, להתקשר או למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת קשר ונחזור אליהם בהקדם עם פרטים לגבי הגהה לשונית לשיר מקורי.

אז מתי מנקדים לכם ?

Home

036481278

S

LOGO SPS

מה כדאי לכם לדעת עלינו?

נעים מאוד, הגעתם ל-SPS הפקות, הבית החדש שלכם בעולם המדיה.

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה לכל סוג של הפקה שתרצו, החל מהפקת שיר, צילום באולפן, יחסי ציבור ועד הופעות. בעצם הכל תחת קורת גג אחת ויותר מזה.

אנו נלווה אתכם שלב שלב, החל מרמת הרעיון ועד לרמת המוצר המוגמר על המדף.

 

נשמח לראותכם, צוות SPS - הפקת מוזיקה

bottom of page