top of page

הפקת אלבום פסנתר ושירה 🎙️🎹 באולפני SPSבתור אולפן הקלטות מוביל באזור המרכז וידוע גם בכל הארץ, אנו מציעים שירות שיאפשר לכם להגשים חלום ישן – הפקת אלבום פסנתר ושירה. זוהי ההזדמנות שלכם להעניק עיבוד אקוסטי מרגש לעשרה שירים מקוריים, לתת להם משמעות חדשה ולהציג אתכם ואת היכולות המוזיקליות שלכם בצורה קצת אחרת. עיבוד של שירים באולפן מוזיקה מקצועי לכדי אלבום פסנתר ושירה, תאפשר לכם להגיע לקהלי מאזינים חדשים ולרענן את המיתוג המוזיקלי שלכם בקרב האוהדים שלכם. לכן, אנו מציעים מעטפת מלאה שמיד נרחיב עליה וכוללת את אולפן הקלטות SPS ושירותי היח"צ שאנו מציעים.

אולפן הקלטות להפקת אלבום פסנתר ושירה – מה זה כולל? 🎙️🎹

כשאתם נכנסים אל תוך אולפן הקלטות מקצועי, ברור לכם מה אתם הולכים לקבל: אלבום יפהפה שיציג את הקו המוזיקלי שלכם ויאפשר לכם לפרוץ כזמרים חדשים או לבסס את עצמכם כזמרים ותיקים. אולם כשאתם נכנסים ל SPS, אתם מקבלים חוויה ומלאה ומשודרגת של אולפן הקלטות שירים, עם שירות מקצה לקצה שיאפשר לכם להגשים את כל החלומות והמטרות שלכם. הפקת אלבום אקוסטי עם פסנתר ושירה אצלנו באולפנים כוללת:

עיבודים מיוחדים לפסנתר

לפני שאנחנו מתחילים בתהליך, נבקש מכם לבחור את עשרת השירים שאתם הכי אוהבים או כאלו שאתם מעוניינים שיעברו עיבוד לפסנתר באולפן הקלטות. חשוב לזכור כי אולפן הקלטות מקצועי יכול לעשות פלאים בשירים שלכם וליצור עבורם עיבודים קסומים, אך עליכם לבחור בקפידה אילו שירים אתם מעוניינים לעבד. במידת הצורך, אתם מוזמנים להתייעץ עמנו. נתרום לכם בשמחה מהידע והניסיון העצומים שלנו בתחום ונעזור לכם לבחור את עשרת השירים שכדאי לעבד לאלבום אקוסטי, כדי שנוכל לצאת לדרך.

הקלטות שירה

חלק הארי של הפקת אלבום פסנתר ושירה, הוא כמובן השירה. אולפן הקלטות שירים צריך להיות זה שמסייע לכם לגבש ולהוביל את התדמית המוזיקלית שלכם, גם כשאתם בוחרים לרענן את השירים עם עיבוד אקוסטי. ככל שהקלטות השירה מתבצעות באולפן הקלטות מקצועי יותר, עם כל התנאים להפוך את ההפקה למעולה, כך עולה הסיכוי שהאלבום שלכם יהיה אחד הצעדים המשמעותיים והמקדמים ביותר בקריירה המקצועית שלכם.

מיקסים ומאסטרינג סטייל חו"ל

הפקה של אלבום פסנתר ושירה לא מסתיימת אחרי ששרתם את כל השירים שאתם מעוניינים לעבד. נהפוך הוא, זהו רק השלב הראשון. אחרי שמסתיימות הקלטות שירה, אנחנו נכנסים לפעולה עם מיקסים ומאסטרינג, שהופכים את החלום למציאות. בתור אולפן הקלטות מוביל בתחומו, אנו מציעים מיקסים ומאסטרינג ברמה בין-לאומית, עם ניסיון ומקצועיות ללא תחליף. ציידנו את האולפן שלנו במכשור המשוכלל ביותר בתחום והצוות שלנו עומד לרשותכם כדי להדק את הקו המוזיקלי של האלבום ולגרום לכם להישמע נהדר, לצד נעימות של עם סאונד של פסנתר כנף איכותי, המעניק טאץ' מיוחד לכל שיר.


בחירת הסדר הנכון לאלבום 🎙️🎹

פרויקט הפקת אלבום אקוסטי מתחיל כאמור עוד לפני שאתם נכנסים אל תוך אולפן הקלטות וכולל את בחירת עשרת השירים המתאימים ביותר לעיבוד באולפן מוזיקה. לאחר מכן אתם שרים ואנחנו מבצעים מיקסים עם פסנתר כנף, אך העבודה לא מסתיימת שם. אחד הדברים החשובים ביותר בהפקה של אלבום פסנתר ושירה, הוא בחירת סדר השירים שיופיעו באלבום. לסדר השירים יש משמעות קריטית, שכן הוא זה המסייע לחבר בין המסר של השירים ובין הלחנים שלהם וליצור אלבום שלם המייצג אתכם בצורה הטובה ביותר והוא הרבה יותר מהקלטות של כמה שירים בנפרד. אנו מקדישים תשומת לב רבה לבחירת סדר השירים, כמובן תוך התחשבות ברצונות ובשאיפות שלכם ומתוך הידע המקצועי שלנו בתחום והבנה מה יגרום למיתוג חזק יותר שלכם בקרב קהל המאזינים.

הפצת האלבום לתחנות הרדיו 🎙️🎹

הרבה מוזיקאים מגלים כי העבודה של אולפן הפקות מסתיימת ברגע שיש להם אלבום ביד ובמפה הם צריכים להתנהל בעצמם. אנחנו ב SPS מבינים שלמוזיקאים ובמיוחד זמרים מתחילים, אין עדיין את כל המשאבים והיכולת ליחצ"ן את עצמם ולכן, השירות של הפקת אלבום פסנתר ושירה כולל גם שירותי יח"צ התחלתיים. אצלנו העבודה לא מסתיימת ברגע שסיימנו להיות אולפן מוזיקה. אנו נפיץ פיזית את האלבום החדש שלכם לכל תחנות הרדיו בארץ, במטרה להכניס אתכם לרשימות ההשמעה. עם השנים יצרנו קשרים רבים בכל תחנות הרדיו ובסופו של דבר, ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. לכן, נעניק לכם בוסט יח"צ שיוכל לקדם אתכם רבות.

כמה זמן כל זה לוקח? 🎙️🎹

אנחנו מבינים את השאיפה שלכם להתחיל לעבוד ולסיים את אלבום הפסנתר והשירה שלכם ולצד זאת, בתור אולפן הקלטות במרכז מוביל בתחומו, חשוב לנו שהעבודה תהיה מדויקת ואיכותית. לכן, אם אתם שואלים את עצמכם כמה זמן לוקחת העבודה על אלבום אקוסטי באולפן הפקות של SPS, התשובה היא עד חודשיים. זהו טווח שמצד אחד מאפשר לנו להעניק לכם תוצר שתהיו גאים בו ויקדם את הקריירה שלכם ומצד שני יהיה מהיר דיו כדי שלא תפספסו את ההזדמנות הגדולה שלכם לפרוץ עם אלבום אקוסטי.

אולפן הקלטות מחירים 🎙️🎹

כשמוזיקאים מחפשים אולפן הקלטות מחירים הם בדרך כלל אחד הדברים הראשונים שהם בודקים. מצד אחד, המחירים של שעות אולפן אינם נמוכים כלל וזאת משום שישנן עלויות תחזוקה רבות, הציוד שמשתמשים בו יקר ובנוסף לכך, האולפן, הצוות, המוזיקאים וזמרי הליווי, גם הם צריכים להרוויח. ב SPS אנו מבינים את כל זה ומבינים כי מי שמחפש אולפן הקלטות מחירים זה עניין חשוב. הדבר חשוב במיוחד כשמדובר במוזיקאים חדשים בתחום שעוד לא מתפרנסים מהמוזיקה שלהם וצריכים למצוא אולפן הקלטות בהתאם לתקציב שלהם. המחירים שלנו תמיד נוחים לכל כיס ומאפשרים לכל מי שרוצה להקליט אלבום פסנתר ושירה. אנו מציעים מגוון חבילות ושירות מקיף, כדי שההשקעה שלכם תהיה משתלמת ותחזיר את עצמה בצורת אלבום מושלם.

מחפשים אולפן הקלטות באזור רמת החייל? בחרו ב-SPS 🎙️🎹

אם אתם מחפשים אלבום הקלטות במרכז (אזור רמת החייל), אין ספק ש-SPS הוא הבית החדש שלכם. במשך כל שנות עבודתנו ליווינו מאות זמרים וזמרות ותיקים וחדשים וכולם נהנו ממעטפת השירותים המקיפה שלנו, שהולכת ומתרחבת כל הזמן. השקענו את המקסימום כדי להקים אולפן הקלטות מקצועי הכולל את המכשור המתקדם ביותר ואת כל זה אנו מגבים עם יחס חם ואישי לכל מוזיקאי המגיע אלינו. חוץ מהפקת אלבום פסנתר ושירה, תוכלו למצוא אצלנו עוד מגוון שירותים, המבוססים כולם על הניסיון המוזיקלי והטכני של צוות האולפן ועל היכולת להפיק אלבומים שיקדמו אתכם מקצועית ויכניסו אתכם לרשימות ההשמעה ולתודעת הקהל.
הזמינו עוד היום הפקת אלבום פסנתר ושירה באולפן הקלטות מקצועי 🎹

העבודה באולפן הפקות של SPS מתאפיינת בכמה אלמנטים שחרטנו על דגלנו והם חשובים לנו במיוחד. אחד מהם הוא תקשורת זורמת עם הלקוחות שלנו וגם עם כל מי שמתעניין בשירותים המגוונים שאנו מציעים. לכן, גם בנושא של אלבום פסנתר ושירה אנו מציעים לכם ליצור קשר בקלילות דרך הוואטסאפ, שם אנחנו זמינים לענות באדיבות על כל שאלה שלכם. אפשרות אחרת היא לצאת לדרך כאן ועכשיו ואם הבנתם ש-SPS הוא המקום הנכון עבורכם, לחצו על כפתור "הזמן עכשיו" ונתחיל לעבוד על האלבום האקוסטי שלכם.