top of page

גיבוש קבוצה בעזרת אולפן ניידאולפן נייד

היום זה כבר ברור לכל מנהל בית ספר, בעל חברה או מדריך קבוצה שגיבוש צוות וקבוצה זהו אחד הדברים הכי חשובים ביותר. יש המון דרכים ליצור צוות מגובש או קבוצה מאוחדת, וחשוב שתבחרו באופציה שהכי נכונה למצב שלכם.

יש פעילויות קבוצתיות משותפות כמו פיינטבול או אסקייפ רום, אפשר להוציא את כולם לסדנת בישול משותפת ואפילו חופשה באילת נחשבת לסוג של גיבוש צוותי.

אבל אם אתם רוצים באמת לשבור את הקרח וליצור עבודת צוות ברמה גבוהה, יש כמה אופציות שמובילות בפער ענק על השאר. אתם צריכים לבחור באופציות האלו שיביאו לכם את התוצר הסופי הטוב ביותר ובהשקעה הקטנה ביותר.

אם אתם מחפשים להביא לצוות, לכיתה או לקבוצה כלשהי אווירת "ביחד", אולפן נייד הוא ללא ספק אחת מהאפשרויות הכי טובות הפתוחות בפניכם.

אבל לפני שאתם סוגרים אולפן נייד רק כי אמרנו לכם, תנו לנו להסביר לכם מה זה אולפן נייד ולמה זה כל כך טוב!

מה זה בכלל אולפן נייד?

האולפן הנייד הוא הפתרון המושלם למצבים בהם אתם רוצים לקיים איזו שהיא פעילות קבוצתית הקשורה להקלטת שיר משותף. בעזרת האולפן הנייד, אתם יכולים להימנע מהטרחה הכרוכה בנסיעה עד אולפן מקצועי מרוחק.

האולפן מגיע אליכם לכל מקום : למשרדי החברה, לבית הספר או לבית שלכם, ומאפשר לכם להקליט את השיר בצורה הכי קלה והכי נוחה שאפשר.

בעזרת הפתרון המטורף הזה, הקלטת שיר הופכת לנגישה ופשוטה הרבה יותר. ההמצאה הזו כל כך מהפכנית בגלל שהיא מורידה מכם את העול של הנסיעה לאולפן. היא חוסכת לכם זמן יקר, היא חוסכת לכם כאבי ראש והיא הופכת את המשימה הזו של הקלטת שיר משותף להכי קלה שאפשר.

בעזרת האולפן הנייד תוכלו ליצור פעילות גיבוש מעולה ממש כמעט בכל מקום שבו נמצאים רוב חברי וחברות הקבוצה.

הצוות המקצועי יגיע לכם עם כל הציוד הנדרש, ימצא חדר שקט עם אקוסטיקה טובה ויתקין את הציוד. משם, תוכלו להתקדם להקלטת השיר בקלילות וללא מאמצים מרובים מצדכם.

אין ספק שמדובר באופציה מובילה עבור מי שלא רוצה לבזבז זמן מיותר אך בכל זאת רוצה להקליט שיר.

הקלטת השיר יכולה להיות לכל מטרה – ליום הולדת, לאירוע חברה, לחתונה וגם למסיבת סיום תיכון.

אז במקום לטרטר את כולם לאולפן הקלטות, תביאו את האולפן אליכם ותהנו מהנוחיות של העולם החדש!

פעילות גיבוש קבוצתית – למה זה חשוב?

כמובן שתוכלו להזמין את האולפן הנייד לכל מטרה, גם אם מדובר באירוע פרטי כגון ערבי גיבוש חברה. והיתרונות של הקלטת שיר יחד עם אנשים אחרים קיימים כשאתם מקליטים עם החברים שלכם לקראת חתונה של אחד החבר'ה. אך היתרונות האלו מתלבטים במיוחד כאשר מבצעים את הפעילות בקרב צוותי עבודה, תלמידים מאותה הכיתה או בקבוצה מכל סוג.

היתרונות הופכים למשמעותיים במיוחד כיוון שמדובר באנשים שבדרך כלל נוהגים לעסוק כל אחד בשלו. החברה שלנו כיום הפכה לחברה הפועלת בצורה אישית, כלומר, עבודת צוות היא פחות נפוצה וכל אחד פחות או יותר עושה את מה שהוא צריך לעשות בעצמו. אבל עדיין במקרים רבים נדרשת עבודת צוות או שיתוף פעולה בין הפרטים בקבוצה, ושם אתם רוצים להיות בטוחים שיהיה ממשק בריא ויעיל בין האנשים.

גיבוש הקבוצה או הצוות באמצעות אולפן נייד מביא לתוצאות נהדרות בפרודקטיביות ובאיכות העבודה המשותפת ממספר סיבות :

1. זה שובר את הקרח – כשמקליטים שיר ביחד או מבצעים כל פעילות הדורשת יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה זה עוזר לנו להשתחרר. זה יעזור ליצור אווירה נינוחה ואינטימית יותר בין חברי הקבוצה או הצוות.

2. זה משפר את שיתוף הפעולה – הקלטת שיר דורשת הבנה הדדית של כל הצדדים, וצריך לעבוד ביחד כדי ליצור תוצר סופי טוב. האולפן הנייד הוא דרך מעולה ליצור פעילות שמשפרת את שיתוף הפעולה בין חברי הקבוצה בצורה נוחה ובכל מקום שתבחרו.

3. זה נותן אווירה של שותפות – אתם רוצים להקנות לחברי הקבוצה הרגשה שהם חלק ממשהו גדול יותר, ולא פרטים בודדים. בקבוצה, חשוב שכל אחד יבין שהוא חלק ממשהו ולא עובד לבדו ורק בשביל עצמו, ובעזרת הצבת המטרה המשותפת הזו, זה יעזור לחברים בקבוצה לעבוד יחד בצורה נכונה יותר לעבר המטרות שלהם כעובדים או תלמידים, למשל.

אז קדימה, למה אתם מחכים? עשו את הצעד הראשון, הרימו טלפון אלינו ב – SPS ואנחנו כבר נדאג לשאר!


10 צפיות0 תגובות