top of page

שירת המונים

שירת המונים, בצוותא, הפקת חוץ, שירת רבים

בעולם המוזיקה

הבית שלכם

שירת המונים, בצוותא, הפקת חוץ, שירת רבים

שירת המונים

שירת המונים, בצוותא, הפקת חוץ, שירת רבים
שירת המונים, בצוותא, הפקת חוץ, שירת רבים

מהי שירת המונים?

שירת המונים היא פרויקט של יצירת קליפ, בו מצולמים כל החברים במסגרת מסוימת שרים ביחד שיר שנבחר מראש. החברים לומדים ביחד את השיר, מחולקים לקולות שונים ומצולמים במהלך כל התהליך. בסיום התהליך, חומרי הגלם נערכים לקליפ סופי שבו רואים את תיעוד המשתתפים בכל תהליך היצירה ושומעים את כולם שרים יחד. החוויה משמעותית במיוחד מפני שבמהות שלה היא נותנת מקום לכולם, הכוח שלה הוא בכמות המשתתפים ובכך היא גורמת לכל המשתתפים להרגיש שהם רלוונטיים וחשובים ליצירת התוצר המוגמר.

 

איך מפיקים אירוע שכזה?

כדי ליצור שירת המונים קודם כל יש צורך בהבאת אנשי מקצוע רלוונטיים. אנחנו באולפני ההקלטות SPS  יכולים לספק לכם אנשי מקצוע שילוו אתכם במהלך כל התהליך, עד ליצירת תוצר מוגמר. ראשית, תצטרכו לרתום את כל המשתתפים לפרויקט המשותף. אפשר לשתף אותם בבחירת שיר יחד, או לבחור שיר שקשור לארגון, או למעמד שבמסגרתו מצולם השיר, כדי לגרום להם לרצות לקחת חלק. מכנסים את כל המשתתפים יחד, במקום סגור או פתוח, ובמהלך השירה המשותפת, איש מקצוע מנחה את הביצוע. הוא יגיד למשתתפים מתי לשיר, יחלק את השיר לחלקים, יחלק את המשתתפים לקולות שונים וידאג שחומרי הגלם יהיו מיטביים ליצירת הקליפ הסופי. לאחר הצילומים יעברו כל ההקלטות והצילומים לאולפן עריכה מקצועי, בו הם ייערכו לקליפ אחד סופי. הקליפ יציג את המשתתפים שרים ביחד, צילומי קלוז-אפ, צילומים מלמעלה באמצעות רחפן, וכמובן ברקע שלו יישמע השיר שהוקלט – בקולותיהם של כל המשתתפים שישולבו יחד.

בצוותא - שירת המונים

למה להקליט שירת המונים?

שכבת ו' שמסיימת את הלימודים בבית הספר היסודי ועוברת לחטיבת הביניים; ילדי גן שנפרדים מגן החובה ועומדים להתחיל את לימודיהם בכיתה א'; ארגון עובדים שרוצה ליצור יום שיא חוויתי לעובדים שלו. בבתי ספר, גני ילדים וארגונים רבים, מעוניינים אנשי צוות ליצור עבור התלמידים או העובדים שלהם חוויות מיוחדות לעתים, וליצור עבורם מזכרות שיישארו איתם שנים קדימה מהמסגרת שבה הם נמצאים. אחד הטרנדים החדשים שצוברים תאוצה הוא טרנד שירת ההמונים, שיוצר חוויה מאחדת ובלתי נשכחת עבור כל מי שלוקח בו חלק ומשאיר להם מזכרת משמעותית, מרגשת וייחודית במיוחד.

האם ניתן ליצור שירת המונים לבד?

ניתן לעשות לבד כל דבר, אולם יש לקחת בחשבון שפרויקט של שירת המונים הוא פרויקט מורכב. מבחינה קולית העריכה של עשרות או מאות קולות שנשמעים במקביל בשיר אחד, היא לא פשוטה, ומציבה אתגרים בפני העורך. גם הליווי וההדרכה של המשתתפים במהלך למידת השיר והשירה עצמה הם חשובים מאוד ליצירת תוצר איכותי. בסופו של דבר, אחרי ההשקעה הרבה שדורשת יצירת קליפ שירת המונים, תרצו לקבל את התוצר האיכותי ביותר. אולפן הקלטות מקצועי ומיומן יידע להעביר איתכם את כל התהליך באופן הכי חוויתי ואיכותי וליצור עבורכם תוצר ברמה הגבוהה ביותר.

שירת המונים - בצוותא

אטרקציה חדשה מבית SPS - שירת המונים אצלכם בהפקת ענק

הדרכת שירה קולית - הקלטת חוץ המונית - צילום וידאו + רחפן - עריכה לקליפ 

הזמינו אותנו לאירוע הכי גדול שלכם, אנו כבר נדאג שלא ישכחו אותו

מה זה בעצם שירת המונים ?

שירת המונים היא שירה של מאות אנשים ששרים שיר משולב בקולות לאחר שלמדו אותם, בזמן הלמידה אנו דואגים להקליט ולצלם את החלקים הטובים ביותר החל מהאווירה, התחלת האירוע ועד סופו. 
לאחר מכן, כל חומרי הגלם נכנסים לאולפן לעריכה מקצועית, שם מעובדים הקולות להפקה מוזיקלית חדשנית, קטעי וידאו נרקמים גם הם לסרטון מושלם.


צפו במספר הפקות שירת המונים שלנו

יש לכם תאריך? הגיע הזמן להזמין אותנו

תודה, נחזור אליך בהקדם

Home

036481278

S

LOGO SPS

מה כדאי לכם לדעת עלינו?

נעים מאוד, הגעתם ל-SPS הפקות, הבית החדש שלכם בעולם המדיה.

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה לכל סוג של הפקה שתרצו, החל מהפקת שיר, צילום באולפן, יחסי ציבור ועד הופעות. בעצם הכל תחת קורת גג אחת ויותר מזה.

אנו נלווה אתכם שלב שלב, החל מרמת הרעיון ועד לרמת המוצר המוגמר על המדף.

 

נשמח לראותכם, צוות SPS

bottom of page