top of page
קליפ לאירוע יום הולדת 40 50 60 70 80

בעולם המוזיקה

הבית שלכם

קליפ יום הולדת 80 70 60 50 40

קליפ לאירוע, קליפ יום הולדת 40 50 60 70 80

צילום קליפ לאירוע

קליפ לאירוע יום הולדת 40 50 60 70 80
קליפ לאירוע יום הולדת 40 50 60 70 80
קליפ לאירוע יום הולדת 40 50 60 70 80

יום הולדת 40 - הקלטת שיר לחוגגים

בן ארבעים לבינה. כך נאמר בפרקי אבות. גיל ארבעים זהו גיל יפה במיוחד. האדם המגיע לגיל הזה כבר רואה את החיים בפרספקטיבה אחרת ושונה. הוא כבר חווה דבר או שתיים והוא רואה ובוחן את העולם ממבט בוגר יותר ומפוקח הרבה יותר.

לכן, יום הולדת 40 זה ציון דרך ואנחנו נוהגים לחגוג אותו בדרך כלל בהרכב גדול ומושקע יותר מהרגיל.

בדור הדיגיטלי של היום ניתן ליצור ולהפיק מגוון רחב של יצירות כמו מצגות, שירים ועוד, ברמה איכותית ומקצועית במיוחד, ובדרך כלל הם אלו המככבים כיום כתכנית המרכזית במסיבות למיניהם. גם האולפנים של היום נגישים מאוד וניתן בקלות רבה להתאים ולהקליט שיר עבור החוגגים בהתאמה אישית ומושלמת לאופי האירוע.

 

 

אם גם אתם מתכוננים לציין אירוע שכזה אתם מוזמנים לפנות אלינו באולפני SPS. שם תקבלו את המענה המושלם ואת האפשרות ליצור ולהקליט את השיר המיוחד והמתאים ביותר לכם ולסגנון האירוע שאתם חוגגים.
 

יום הולדת 50 - צילום קליפ לחוגגים

יום הולדת 50 זהו יום גדול ביותר. האדם המגיע לגיל חמישים כבר עבר כברת דרך משמעותית. המשפחה סביבו מבוססת, הוא כבר סיים את השלב של גידול ילדים קטנים והוא פנוי יותר לעצמו ולהתפתחות האישית שלו.

את יום הולדת חמישים בדרך כלל כבר יארגנו הצאצאים וידאגו למסיבה מיוחדת ומושקעת מעבר לסתם יום הולדת רגיל. אחרי הכול מדובר במספר עגול ובגיל יפה וצעיר (!) במיוחד.

מה דעתכם על צילום קליפ לחוגגים? אין ספק כי מדובר במשהו שעשוי להפוך למרכז של האירוע כאשר כל אחד יבקש לקבל עותק של הקליפ המיוחד. אך כדי שהקליפ אכן יהיה מקצועי ואיכותי הוא חייב להיות מוקלט ומצולם על ידי אנשי מקצוע המכירים את התחום היטב.

רק כך יצליח הקליפ לרגש ולהפתיע ולהשיג את מטרתו.

אולפני SPS אלו אולפנים מיוחדים שם תוכלו למצוא את כל השירות מהחל ועד כלה של תכנון הקליפ. הכול כולל הכול.

 

 

 

הקליפ שישדרג לכם את האירוע - יום הולדת 60 - הקלטה וצילום שיר לחוגגים

יום הולדת שישים זהו יום מרגש במיוחד. זה לא סתם עוד יום הולדת. מדובר בציון דרך משמעותי ביותר. אז איך חוגגים יום שכזה?

כאשר מדובר במסיבת יום הולדת של גיל שישים כבר ישנה בדרך כלל משפחה מורחבת שיכולה לתכנן ולהכין את המסיבה  עבור ראש המשפחה. בדרך כלל תהיה מסיבה זו מושקעת במיוחד ותכלול הפתעות רבות לראש המשפחה. אם יהיו אלו ברכות של הנכדים כולם, מצגת של המשפחה, תמונות היסטוריות ועוד כהנה וכהנה.

כאשר חתן יום ההולדת רוצה גם הוא להעניק משהו משלו עבור כל החוגגים שבאו לשמוח אתו ביומו הגדול הוא די מתקשה למצוא משהו שיצליח לדבר אל לב כולם. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה.

מה דעתכם על הקלטה וצילום של שיר מיוחד לחוגגים? מדובר במשהו מפתיע ומרגש שגם יישאר למזכרת בידי כולם מהמסיבה המפתיעה אותה חגגו.


כל קליפ שונה אז כדאי שתמשיכו לצפות בקליפים..

יום הולדת 70 - קליפ הכי מרשים שיש – מזכרת

מתכוננים לחגוג יום הולדת 70 לראש המשפחה שלכם? אולי אתם בעצמכם זכיתם להגיע לגיל זה בבריאות שלמה ואתם מארגנים אירוע לכל החברים ולמשפחה המורחבת? אתם כנראה מחפשים תכנית מיוחדת ומקורית שתתאים ליום הגדול שלכם.

אין ספק כי גיל 70 זהו גיל נכבד ביותר וכולנו מייחלים להגיע אליו בבריאות שלמה וליהנות מחיים מאושרים מלאי עשייה ומעש עד מאה ועשרים.

את גיל שבעים אנחנו חוגגים באופן מושקע הרבה יותר מאשר סתם עוד יום הולדת. אחרי הכול מדובר בחתיכת היסטוריה משמעותית עבור חתן יום ההולדת וזה הזמן לעצור ולהתבונן אחורנית ולסקור את החיים שהיו עד היום.

מה דעתכם להפיק מזכרת קליפ ייחודי ומרגש ?

החתן שלכם כבר צבר מעגל ענק של מכרים וידידים בכל תקופות החיים שעבר והם ישמחו לתרום לכם ולחתן את ברכותיהם ואת הסיפורים המיוחדים שהם זוכרים מהעבר המשותף שלהם.

קליפ חתונה / קליפ משפחה / קליפ חברים / קליפ מנהלים / קליפ עובדים

צרו קשר והשאירו פרטים לצילום קליפ

S

LOGO SPS

מה כדאי לכם לדעת עלינו?

נעים מאוד, הגעתם ל-SPS הפקות, הבית החדש שלכם בעולם המדיה.

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה לכל סוג של הפקה שתרצו, החל מהפקת שיר, צילום באולפן, יחסי ציבור ועד הופעות. בעצם הכל תחת קורת גג אחת ויותר מזה.

אנו נלווה אתכם שלב שלב, החל מרמת הרעיון ועד לרמת המוצר המוגמר על המדף.

 

נשמח לראותכם, צוות SPS

Home

036481278

bottom of page