top of page
קליפ לאירוע, צילום קליפ משפחתי באולפן

בעולם המוזיקה

הבית שלכם

צילום קליפ לאירוע / חתונה / בר מצווה / יום הולדת

, קליפ לאירוע ,צילום קליפ לאירוע, קליפ חתונה

צילום קליפ לאירוע

קליפ חתונה ,קליפ במתנה, קליפ לאירוע
קליפ חתונה ,קליפ במתנה, קליפ לאירוע
קליפ חתונה ,קליפ במתנה, קליפ לאירוע

מצאנו לכם את הפתרון המושלם

החברה הכי טובה שלך מתחתנת? האח הקטן חוגג בר מצווה? סבתא חוגגת יום הולדת עגול? ההורים מציינים חתונת כסף? כל האירועים האלה כנראה מצריכים מכם, המשפחה הקרובה, בנוסף לשמחה וההתרגשות הגדולה גם מעט מחשבה. אין ספק שהיום, כשיש כל כך הרבה אפשרויות ולעתים קרובות נחגגים אירועים קטנים וגדולים בעוצמות הכי גבוהות ובהשקעה ענקית, כבר קשה להפתיע את בעלי השמחה. יש להם כל כך הרבה דרכים שונות להפיק את האירוע הכי מגניב ומיוחד, ומה אתם כבר יכולים להוסיף?

קליפ במתנה הוא המתנה המושלמת למי שאתם באמת אוהבים. זו מתנה מרגשת, נותנת לאירוע נופך אישי וייחודי ונשארת לתמיד כמזכרת מדהימה מהאירוע. וכמובן, אתם נהנים כל הדרך לתוצר.

מה צריך לעשות כדי ליצור קליפ במתנה?

אנחנו באולפני ההקלטות SPS  מספקים לכם שירות יצירת קליפ במתנה לאירוע, ונעזור לכם מהשלב הראשוני ביותר ועד לתוצר המוגמר המושלם בשבילכם. אתם יכולים לבחור שיר, לכתוב שיר מקורי או לבקש מאיתנו לסייע ולכתוב שיר עבורכם על פי הבקשות המיוחדות שלכם. נתכנן ביחד מה יהיה בקליפ שתבחרו ואתם תגיעו אלינו לאולפן לבצע את הקליפ. אנחנו נקצה צלם מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ונשתמש בציוד החדיש והאיכותי שלנו, שיאפשר לכם להגשים בקליפ את כל מה שחלמתם. באמצעות המסך הירוק שנמצא אצלנו באולפן, נוכל להחליף את הרקע בקליפ למה שרק תרצו ותבחרו, בלי שתצטרכו לצאת לרגע מהאולפן; אנחנו נסייע לכם להפיק את השיר ולבחור בדיוק כיצד הוא יישמע, ונעזור לכם להתאים את הכוראוגרפיה בדיוק לשיר ולסגנון הקליפ שמתאים לכם. במהלך כל שעות העבודה המשותפת שלנו תוכלו ליהנות מכיבוד קל ולהתפנק אצלנו באולפנים. כל מה שתצטרכו לעשות זה לבוא אלינו, תוכלו להגיע לבד או עם החברים או המשפחה – מה שתבחרו, ולהיערך ליום כיף שבסופו תוצר איכותי ומלא באהבה.

למה לתת דווקא קליפ במתנה?

קליפ זו מתנה שלעולם אינה מתיישנת. מה זאת אומרת? לא משנה כמה קליפים מקוריים יוקלטו, תמיד תוכלו להוסיף את הטוויסט המיוחד שלכם, ותמיד יהיה בקליפ שלכם משהו קצת אחר, כי אתם ובעלי השמחה והאירוע הספציפי מעניקים לקליפ את הייחודיות שלו. קליפ במתנה זו הדרך הכי מיוחדת לרגש את בעלי השמחה שיקרים לכם, ולהפתיע אותם ביום חגם במשהו אישי שעמלתם עליו במיוחד בשבילם. זו הזדמנות בשבילכם לחשוב מה אתם רוצים להגיד לבעלי השמחה, מה אתם רוצים להגיד לאורחים באולם. תוכלו ליצור קליפ מרגש במיוחד שיגרום לכל האורחים לדמוע; תוכלו ליצור קליפ מצחיק שיעניק לאירוע קצת קלילות ורוח שטות. אתם מכירים את בעלי השמחה הכי טוב, ותדעו בדיוק מה מתאים לתת להם ומה ישמח אותם באירוע המיוחד שלהם. קליפ במתנה הוא מתנה שספוגה בקרבה שלכם לבעלי השמחה, ותישאר להם כמזכרת מרגשת ואהובה מהיום שלהם.


כל קליפ שונה אז כדאי שתמשיכו לצפות בקליפים..

קליפ מפנק באולפן זו חוויה מרגשת
 

בואו עם כל המשפחה לשעתיים של כיף באולפן מקצועי ועם צוות צילום וצרו לכם את הזיכרונות הבאים שישמרו לעולמים. אנו נדאג שכולם יכנסו לקליפ, אפילו הקטנים ביותר, נקליט ברכה מצולמת ואם זה לא מספיק, נדאג לשלב תמונות וכתוביות במהלך הקליפ

אז מה אם אתם זמרים לא מקצועיים ?
 

קליפים לאירועים באים להקלטות עם משפחה כדי ליצור חוויות חדשות ולא כדי להגיע לאירוויזיון, בכל מקרה, אנו נדאג שתצאו הכי טוב שאפשר ומה שחשוב באמת, זו ההנאה שלכם :-)

קליפ חתונה / קליפ משפחה / קליפ חברים / קליפ מנהלים / קליפ עובדים

צרו קשר והשאירו פרטים לצילום קליפ

S

LOGO SPS

מה כדאי לכם לדעת עלינו?

נעים מאוד, הגעתם ל-SPS הפקות, הבית החדש שלכם בעולם המדיה.

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה לכל סוג של הפקה שתרצו, החל מהפקת שיר, צילום באולפן, יחסי ציבור ועד הופעות. בעצם הכל תחת קורת גג אחת ויותר מזה.

אנו נלווה אתכם שלב שלב, החל מרמת הרעיון ועד לרמת המוצר המוגמר על המדף.

 

נשמח לראותכם, צוות SPS

Home

036481278

bottom of page