top of page

הקלטת קולות רקע לשיר 🎙️🎙️הקלטה של שיר היא לרוב תהליך ארוך ומייגע, שמתחיל עוד הרבה לפני שאתם נכנסים לאולפן. אתם חיים את השיר בלילות ובימים, מנסים להוסיף לחן למילים או מילים ללחן ובסופו של דבר אחרי שיש לכם תוצר מוגמר, אתם מתחילים לחפש אולפן הקלטות מקצועי וגם משלמים סכום לא מבוטל על זמן אולפן. לכן, במקרים שאתם לא שלמים עם התוצאה, התחושות קשות. לפעמים אחרי הקלטה של שיר מקורי, מוזיקאים מרגישים שמשהו חסר ומתעכבים עם השחרור שלו משום שהוא לא נשמע מושלם. הרבה פעמים מה שחסר זו הקלטת זמרת ליווי או זמר ליווי ואם אתם לא מרוצים מהשיר שלכם ללא קולות רקע, אנחנו כאן לרשותכם. יש לנו את הציוד, הקשרים, הידע המקצועי והיכולת להפוך את השיר שלכם למושלם, בתהליך קליל ופשוט של תוספת זמר מקצועי להקלטות.


באילו מקרים כדאי להוסיף הקלטת קולות ליווי?🎙️🎙️

כאמור, הקלטת קולות ליווי כדאי לעשות בכל מקרה שבו השיר לא נשמע לכם מושלם בלעדיהם. לעיתים, תוספת של זמר מקצועי להקלטה מאפשרת להדגיש את המסר של מילות השיר ולעיתים מדובר בהעצמה של הלחן, או אלמנטים אחרים. יש שירים שנשמעים נהדר עם קול הזמר או הזמרת המקוריים בלבד והם מייצגים היטב את הקו המוזיקלי שלהם. אולם בכל מקרה שבו משהו מרגיש לכם חסר, פנו אלינו ואנו נקצה את כל המשאבים כדי שהשיר שלכם יעמוד בכל הציפיות.


הקלטת קולות ליווי עושים רק באולפן מקצועי🎙️🎙️

חשוב לבצע הקלטת קולות ליווי רק באולפן מקצועי. בין שזה האולפן שבו הקלטתם את השיר המקורי ובין שזה אולפן אחר, אל תתפשרו בנושא. רק אולפן מקצועי יוכל לבצע תוספת זמר מקצועי להקלטות כך שתישמע טבעית ומתאימה לשיר ולא מאולצת ולא קשורה. חשוב לזכור כי אחרי הקלטת זמרת ליווי או זמר יש תהליך הפקה שלכם ורק בעלי מקצועי עם ניסיון רב יכולים לבצע את הפרויקט על הצד הטוב ביותר. אנו מבינים כי לעיתים יש שיקולים כגון ההיבט הכלכלי או שיקול של זמן, שכן אף אחד לא רוצה לפספס את ההזדמנות שלו לפריצה הגדולה. ב SPS אנו שומרים על רמות מחירים נוחות, לצד מקצועיות ללא פשרות ובכל מקרה של דילמה או אם נתקלתם באתגר הקשור לעיתוי הוצאת השיר, פנו אלינו כדי שנוכל להעניק לכם שירות שיסייע לכם בהגשמת המטרות.


מה עדיף: הקלטת זמרת ליווי, או זמר מקצועי להקלטה?🎙️🎙️

הרבה מוזיקאים שואלים אותנו אם עדיף כי הקלטת קולות ליווי יהיו של זמר או זמרת. התשובה לשאלה הזו, היא שאין תשובה אחת נכונה. זמרת מקצועית להקלטה יכולה להשתלב נהדר גם בשירים ששר אותם גבר וכנ"ל זמר מקצועי להקלטה יכול לעזור ולהדגיש שירים מקוריים שבהם שרה אישה. בכל מקרה, אנו נזמין זמר מקצועי להקלטה או זמרת לבחירתכם ולפי מה שאתם מרגישים שישדרג את השיר המקורי שלכם. אם אתם מתלבטים ולא בטוחים מה עדיף, אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו וביחד נחליט אם כדי לבצע הקלטת זמרת ליווי או זמר.

זה המקום לציין כי אנחנו לא מתפשרים בכל הקשור לאיכות הזמרים והזמרות שאנו עובדים עמם. במהלך שנות עבודותינו יצרנו קשרים עם מוזיקאים וזמרים מובילים, מוכשרים ובעלי יכולת להתאים את עצמם לכל סוג של שיר. לכן, שבין שתבחרו הקלטת זמר ליווי או הקלטה של זמרת, אנו ניצור קשר ונזמין את אלו המתאימים ביותר לפרויקט, כדי שהשיר יהיה מוצלח כמו שאתם חולמים.


כך מתבצעת תוספת זמר מקצועי להקלטות🎙️🎙️

ברגע שאתם שולחים לנו את השיר המקורי שלכם ובוחרים אם אתם רוצים הקלטת זמרת ליווי או זמר, אנחנו נכנסים לתמונה. המטרה שלנו היא להעצים את השיר שלכם, לחדד את המסר שלו ולהפוך אותו לקליט, מרגש ומהודק. לשם כך המפיקים המקצועיים שלנו יכינו עיבוד קולי מיוחד לשיר שלכם, המבוסס על קולות הזמר או הזמרת שהקלטנו ברקע. אנו בונים את ההרמוניה המתאימה ביותר לשיר ומכפילים את הקולות, כדי שהשיר שלכם יזכה למלוא תשומת הלב מקהל המאזינים ויהפוך לאחת היצירות האהובות עליהם.


היתרונות של תוספת זמר מקצועי להקלטות🎙️🎙️

זה לא סוד ששוק המוזיקה הוא אחד המאתגרים והמורכבים ביותר שיש. מדובר בשוק רווי, שאנחנו מאמינים שגם לכם יש סיכוי להצליח בו, אבל כדי לעשות זאת, אתם צריכים להיות מקצועיים לאורך כל הדרך. אחרת, השיר שלכם עלול ללכת לאיבוד בין עשרות ומאות שירים שיוצאים לשוק מדי יום בארץ ובעולם. כשהתחרות כל כך קשה, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להוציא שיר שהוא פחות ממושלם. הרבה פעמים הקלטת זמר מקצועי להקלטה, היא בדיוק מה שאתם צריכים כדי להפוך את השיר מגנרי ובינוני, לשיר מדהים שנכנס לרשימות ההשמעה ומשם מפלס את דרכו עמוק ללב ולתודעת הקהל.


אנו מבצעים הקלטת קולות ליווי לכל הז'אנרים🎙️🎙️

אחד הדברים שאנו הכי גאים בו באולפני SPS, הוא היכולת שלנו לעבוד עם כל סוג של ז'אנר מוזיקלי. בין שמדובר בהקלטת שיר מקורי ובין שמדובר בשירות של תוספת זמר מקצועי להקלטות, אנו נותנים מענה לכל סגנון וצוות האולפן שלנו בעל ניסיון רב בעבודה עם מוזיקת פופ, רוק, ים תיכונית, מוזיקת עולם, רגאיי, היפ-הופ, מוזיקה אלקטרונית ועוד. לכן, לא משנה באיזה סגנון השיר שלכם ולאיזה ז'אנר אתם רוצים להוסיף הקלטות קולות ליווי, צרו קשר ותוכלו לקבל אצלנו את המענה שאתם מחפשים.


הקלטת קולות ליווי לכל האלבום – האם זה אפשרי?🎙️🎙️

יש לא מעט מוזיקאים שמבצעים אצלנו הקלטות קולות ליווי לשיר אחד והם כל כך מרוצים מהתוצאה שהם חוזרים לתוספת זמר מקצועי להקלטות של אלבום שלם. הבחירה לאלו שירים להוסיף הקלטות קולות ליווי ולאילו לא, תלויה בכם. בסופו של דבר האלבום הוא הבייבי שלכם והוא זה שאמור לייצג את הפרסונה המוזיקלית שלכם בצורה אידיאלית. כמובן, שאנו כאן תמיד עבורכם לייעוץ מקצועי הנוגע לנושא של הקלטות קולות ליווי וקולות נוספים. אם אתם מעוניינים להוסיף זמרת מקצועית להקלטה או זמר מקצועי להקלטה של כל האלבום, דברו איתנו ונראה כיצד אפשר לשדרג את האלבום שלכם בכמה רמות, עם תוספת זמר מקצועי להקלטות.


צרו קשר לשירות הקלטות קולות ליווי🎙️🎙️

ב SPS אנחנו מאמינים שמוזיקה מכל ז'אנר מחברת בין אנשים ולכן אנחנו מאמינים גם בחיבור זמין, אדיב ומהיר לכל הלקוחות שלנו, חדשים וקיימים. לכן אנו מעמידים לרשותכם מגוון ערוצי תקשורת, שבכל אחד מהם אנו עומדים לרשותכם עם מענה מהיר ואדיב, בכל הקשור לנושא של הקלטת קולות ליווי ושירותים נוספים שאנחנו מציעים. כדי ליהנות מתוספת זמר מקצועי להקלטות, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בוואטסאפ, שם אנחנו זמינים לכל השאלות לכם. לחלופין, אם כבר הבנתם ש SPS הוא המקום הנכון עבורכם ואין לכם זמן מיותר לבזבז, אתם יכולים להזמין את שירות הקלטת קולות ליווי בלחיצת כפתור. פשוט שלחו לנו את השיר הסופי בפורמט Wave 24Bit ואנחנו כבר נעשה את השאר ונשלח לכם את השיר בהפקה מלאה עם קולות ליווי מקסימים שישדרגו אותו בכמה רמות.