האם כדאי להזמין פסנתרן לאירועים?פסנתרן לאירועים

יצא לי לארגן לא מעט אירועים במהלך החיים שלי, תמיד לקחתי את האחריות להיות זה שסוגר הכל ומארגן את האירוע ואם לומר את האמת אני גם ממש אוהב את זה. אני אוהב לתכנן איזה אירוע זה יהיה ומה יהיה הנושא שלו, אני אוהב לבחור את האוכל ואת המוזיקה ואני אוהב לדאוג שהכל מתקתק כמו שעון.

בכל פעם שאני מארגן אירוע אני שואל את עצמי איך אני יכול להרים אירוע מיוחד שאנשים יצאו ממנו בהלם טוטאלי ולא יבינו מאיפה זה בא להם.

כשאנשים באים לאירועים הם בדרך כלל מצפים לרע מכל – הם מצפים שיהיה משעמם, שהאוכל יהיה לא טעים ושהכל יהיה בנאלי להפליא. בדיוק בגלל זה אני תמיד חושב הרבה איך אפשר לחדש ולהפתיע את כולם ואיך אפשר להעניק לאורחים חוויה שונה.

אני בדרך כלל מחפש באינטרנט אטרקציות מגניבות ומנסה למצוא דברים חדשים שעוד לא ראיתי.

אני גם שואל אנשים מה הם היו רוצים שיהיה באירוע החלומות שלהם ואפילו קורא כתבות בנושא של אירועים. את כל זה אני עושה כי אני החלטתי שכשאני מארגן אירוע, הוא חייב להיות שווה באמת ולא בינוני באף צורה. אני משתדל להתרכז בעיקר ולדאוג שהאוכל יהיה טעים ושהעיצוב יהיה כמו שצריך, אבל גם לא שוכח להביא את האטרציות הכי מיוחדות והכי מפתיעות.

למה אני מספר לכם את כל זה?

נתחיל מההתחלה – לפני חודש חברה טובה שלי, עדן, ביקשה את העזרה שלי בתכנון החתונה שלה.

היא אמרה שהיא רוצה אירוע יוקרתי ברמה גבוהה והיא רוצה שהאורחים יתרשמו מהאירוע עד כדי כך שהם יוציאו את הצ'ק ויוסיפו עוד אפס. ואם זה לא מספיק, כל זה צריך לקרות בלי להצטרך לקחת משכנתא, מה שאומר שהתקציב מוגבל.

בהתחלה חשבתי שזה לא אפשרי, שאין מצב ליצור אווירה יוקרתית באמת בלי להוציא הון תועפות על האירוע הזה. אבל אני אוהב אתגרים, תמיד אהבתי, וזה ללא ספק אתגר רציני. אמרתי לה שאני אחשוב על פתרון, והתחלתי לחקור באינטרנט מה אני יכול לעשות בשביל ליצור בשביל עדן את החתונה הכי מדהימה שהיא יכלה לבקש. ואז נתקלתי במודעה "פסנתרן לאירועים".

עכשיו, הבאתי לאירועים שלי הרכבי ג'אז, הבאתי זמרות ואפילו הבאתי שירה בציבור ליום הולדת של אבא שלי. אבל פסנתרן לאירועים, זה עוד לא ניסיתי. חשבתי לעצמי שיכול להיות שעליתי על משהו וששווה לבדוק את הנושא. אני נכנס לאתר, ולאט לאט אני מתחיל להבין במה מדובר – אתה בעצם משכיר פסנתרן מקצו