top of page

האם כדאי להזמין פסנתרן לאירועים?פסנתרן לאירועים

יצא לי לארגן לא מעט אירועים במהלך החיים שלי, תמיד לקחתי את האחריות להיות זה שסוגר הכל ומארגן את האירוע ואם לומר את האמת אני גם ממש אוהב את זה. אני אוהב לתכנן איזה אירוע זה יהיה ומה יהיה הנושא שלו, אני אוהב לבחור את האוכל ואת המוזיקה ואני אוהב לדאוג שהכל מתקתק כמו שעון.

בכל פעם שאני מארגן אירוע אני שואל את עצמי איך אני יכול להרים אירוע מיוחד שאנשים יצאו ממנו בהלם טוטאלי ולא יבינו מאיפה זה בא להם.

כשאנשים באים לאירועים הם בדרך כלל מצפים לרע מכל – הם מצפים שיהיה משעמם, שהאוכל יהיה לא טעים ושהכל יהיה בנאלי להפליא. בדיוק בגלל זה אני תמיד חושב הרבה איך אפשר לחדש ולהפתיע את כולם ואיך אפשר להעניק לאורחים חוויה שונה.

אני בדרך כלל מחפש באינטרנט אטרקציות מגניבות ומנסה למצוא דברים חדשים שעוד לא ראיתי.

אני גם שואל אנשים מה הם היו רוצים שיהיה באירוע החלומות שלהם ואפילו קורא כתבות בנושא של אירועים. את כל זה אני עושה כי אני החלטתי שכשאני מארגן אירוע, הוא חייב להיות שווה באמת ולא בינוני באף צורה. אני משתדל להתרכז בעיקר ולדאוג שהאוכל יהיה טעים ושהעיצוב יהיה כמו שצריך, אבל גם לא שוכח להביא את האטרציות הכי מיוחדות והכי מפתיעות.

למה אני מספר לכם את כל זה?

נתחיל מההתחלה – לפני חודש חברה טובה שלי, עדן, ביקשה את העזרה שלי בתכנון החתונה שלה.

היא אמרה שהיא רוצה אירוע יוקרתי ברמה גבוהה והיא רוצה שהאורחים יתרשמו מהאירוע עד כדי כך שהם יוציאו את הצ'ק ויוסיפו עוד אפס. ואם זה לא מספיק, כל זה צריך לקרות בלי להצטרך לקחת משכנתא, מה שאומר שהתקציב מוגבל.

בהתחלה חשבתי שזה לא אפשרי, שאין מצב ליצור אווירה יוקרתית באמת בלי להוציא הון תועפות על האירוע הזה. אבל אני אוהב אתגרים, תמיד אהבתי, וזה ללא ספק אתגר רציני. אמרתי לה שאני אחשוב על פתרון, והתחלתי לחקור באינטרנט מה אני יכול לעשות בשביל ליצור בשביל עדן את החתונה הכי מדהימה שהיא יכלה לבקש. ואז נתקלתי במודעה "פסנתרן לאירועים".

עכשיו, הבאתי לאירועים שלי הרכבי ג'אז, הבאתי זמרות ואפילו הבאתי שירה בציבור ליום הולדת של אבא שלי. אבל פסנתרן לאירועים, זה עוד לא ניסיתי. חשבתי לעצמי שיכול להיות שעליתי על משהו וששווה לבדוק את הנושא. אני נכנס לאתר, ולאט לאט אני מתחיל להבין במה מדובר – אתה בעצם משכיר פסנתרן מקצועי שישב על פסנתרן כנף לבן יפהפה ומרהיב.

חשבתי לעצמי : טוב, זה בטח יקר בטירוף...אני מתקשר לבדוק. מה מסתבר? המחיר לא נורא בכלל ולגמרי עומד בתקציב של עדן. אז החלטתי לנסות, הזמנתי פסנתרן לאירועים לחתונה של עדן, וחיכיתי ליום החתונה בקוצר רוח לראות מה יוצא מזה.

פסנתר כנף לאירועים – חוויה מיוחדת במינה

בחלוף חודשיים של התרגשות אדירה מצדי בהם רק חיכיתי להזדמנות לראות אם באמת הצלחתי לדאוג שהחתונה של עדן תהיה יוקרתית ומיוחדת כמו שהיא רצתה – הגיע יום החתונה. התלבשתי בבגדים הכי יפים שלי, הנעתי את האוטו ויצאתי לאירוע. שיט, שכחתי את הצ'ק בבית! מסובב את האוטו ונוסע לכיוון הבית, אין מצב שאני מאחר לעדן. אני מושיט את היד לכיס שלי להוציא מסטיק ומוצא את הצ'ק שם, אני לא יודע אם לצחוק או לבכות...מסתובב שוב בפנייה הקרובה ושם וויז לחתונה.

בדרך אני שומע גלגלצ, יש שירים טובים היום ואני נהנה מהדרך, ובאותה נשימה גם לא יכול לחכות להגיע לאירוע.זהו, הגעתי, אני מחנה את הרכב ויוצא בהתרגשות לעבר הכניסה לאולם. אני נכנס בשער ומיד שומע צלילים רכים ונעימים של נגינת פסנתרן. אני רואה את עדן ובעלה לעתיד עומדים ליד הבר ומקבלים ברכות מכולם, וכמה מטרים מהם יושב פסנתרן על פסנתר כנף לבן.

וואו, הייתם צריכים לראות את זה, הפסנתר היפהפה הזה הכניס לחתונה של עדן אווירה של מינימום החתונה של בת למשפחת אצולה בריטית במאה ה – 19. לא האמנתי כמה פסנתרן לאירועים יכול לשנות את האירוע שלי, אבל גיליתי שהוא יכול להכניס יוקרה בלתי רגילה גם לאירוע הכי בנאלי שיש.

ועדן? עדן הייתה כל כך מאושרת וחיבקה אותי כל כך חזק שלא הצלחתי לנשום. אל תוותרו על אפשרות להפוך את האירוע שלכם למושלם, תשקיעו בו ותדאגו שהוא יהיה הכי טוב שיש.

ועם פסנתרן לאירועים – אין יותר קל מזה.

11 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול